Prihláška na ½-dňový kurz - Výlet na západ v roku 1987
V PDCS vám ponúkame novú simuláciu (interaktívnu výučbovú metodiku využívajúcu formu učenia cez zážitok) so zameraním na to, ako sa prechádzalo cez hranice “na Západ” pred rokom 1989 a čo to znamenalo pre vtedajších občanov Československa.

Kurz je zdarma, ale táto prihláška je záväzná. Účastníkom zabezpečíme pitný režim a občerstvenie, Účastníci si hradia cestovné.

Každý absolvent kurzu okrem samotnej metodiky a metodických materiálov dostane publikáciu „Hodnotové strety hrou“, ktorá obsahuje desiatky aktivít a hier určených pre rôzne vekové kategórie, využiteľných v rôznych predmetoch, nielen spoločenskovedných.


Email address *
Termín kurzu na ktorý sa hlásim (presné miesto školenia bude včas upresnené) *
Meno a priezvisko *
Your answer
Konktakt (Telefón) *
Your answer
Škola *
Your answer
Predmet(y), ktoré vyučujem *
Your answer
O kurze som sa dozvedel/a
Your answer
Na kurz sa prihlasujem záväzne, v prípade že sa nebudem môcť zúčastniť oboznámim s tým usporiadateľa na Lukas@pdcs.sk, alebo cez sms na 0905 707 140 *
Týmto dávam podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním vyššie uvedených osobných údajov na účel komunikácie ohľadom kurzu "Výlet na západ v roku 1987" organizovaným PDCS, o.z. (ako sú semináre, kurzy a konferencie). Súhlas dávam prevádzkovateľovi PDCS, o.z. so sídlom na Štúrovej 13, 81102 Bratislava, IČO 317 82 451. PDCS, o.z. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of PDCS. Report Abuse - Terms of Service