Az Egészségügyi Világszervezet és az UNESCO 2021-ben meghirdetett közös
programjának címe az volt, hogy "Tegyünk minden iskolát egészségfejlesztő iskolává".
Mit hozhat ez a tanulók, a tanárok és a szülők számára?
Kényszerű felelősség vagy potenciális lehetőség az egészségfejlesztés a köznevelésben?
Lehet-e az egészség gyümölcsillatú a magyar iskolákban?
E kérdésekre keressük a választ az előadás keretében, melyből nemcsak az egészségfejlesztő iskola sajátosságai ismerhetők meg, hanem egy olyan részvételi akciókutatás főbb tanulságai is, melyben egészségfejlesztést alkalmazó dél-alföldi pedagógusok tapasztalatait dolgoztuk fel.
Az előadáson való részvétel most is ingyenes, de regisztrációhoz kötött.