Školenie inštruktora základnej poslušnosti mestského psa + Komunikácia so psom. Dátum a čas: 7.8. - 11.8. Miesto: Wolkrova 4.
Záväzná prihláška na školenie v DOGGIE-Academy. Vyplnením prihlášky súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa platnej legislatívy. Na základe prihlášky Vám na mail zašleme faktúru na úhradu. Úhrada musí byť pripísaná na účet Kynologického klubu Doggie najneskôr 3 dni pred začiatkom školenia.
Školenie - Trvanie 2 + 6 + 2 hodín - Cena 270 Eur/osoba - teória bez psa + prax na cvičisku + workshop po praxi, max. 10 účastníkov
7.8. - 14:00 Komunikácia so psom - Wolkrova 4
7.8. - 16:00 Metodika, princípy - Wolkrova 4
7.8. - 18:30 Prax na cvičisku Psí Park Petržalka
8.8. - 10.8. - 18:30 - 20:00 Denná prax na cvičisku
11.8. - 13:00 - Záverečná debata + odovzdanie certifikátov - Wolkrova 4

Prerekvizitou je absolvovanie verejnej prednášky Komunikácia so psom, učenie psa. Náplňou je učenie povelov sadni, ľahni, odloženie, privolanie, chôdza pri nohe na vodidle, očný kontakt, zastavenie do sedu z chôdze, udržanie pozície s vyrušeniami, odmietanie potravy od cudzej osoby, zakazujúci povel. Pri každom povele prejdeme viacero metód učenia povelu, aby fungovali na každého psa. Ukončenie testom a potvrdením o absolvovaní.
Školenie prebieha počas prvých 6 hodín kurzu Puppy Group, alebo počas Summer campu vo Výcvikovej škole DOGGIE. Účastník si zabezpečuje stravu, dopravu aj ubytovanie na vlastné náklady. Účastník potrebuje iba vhodné oblečenie, obuv a potreby na zapisovanie poznámok.
PRIHLÁŠKA
Meno a priezvisko *
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa trvalého bydliska *
E-mail *
Číslo na mobilný telefón *
Poznámka
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy