Poedat Akademisi: 2. Buluşma Konuşmacı Başvurusu Belgesi
Poedat tarafından düzenlenen "Poedat Akademisi: 1. Buluşma" etkinliği 31 Temmuz-4 Ağustos 2019'da Gümüşlük Akademisi'nde gerçekleştirilecektir. poedat.org/poedat-akademisi-2-bulusma

1. Başvurular doktora sonrası araştırmacılara, doktora öğrencilerine, yüksek lisans öğrencilerine ve lisans öğrencilerine açıktır.

2. Bildiri özetinin sosyal bilimlerin herhangi bir alanına odaklanması, özgün bir içeriğe sahip olması, bilimsel bir anlayış sergilemesi, yayımlanmamış olması ve 300-500 sözcük arasında olması gerekir. Bildiri özeti değerlendirme sonuçları e-posta aracılığıyla gönderilecektir.

3. Ücret, konaklamanın gerçekleştirileceği Gümüşlük Akademisi'ndeki 8 kişilik yatakhanede kalacaklar için 490 lira, 2 kişilik odada kalacaklar için kişi başı 690 liradır. Ücrete üç öğün yemek dahildir. Başvuruları kabul edilenlerin kısa bir süre içinde Gümüşlük Akademisi'ne ücretlerini ödemeleri beklenir. Ödemenin geciktiği ya da gerçekleşmediği durumlarda başvurunun iptali söz konusu olabilir. Burs gereksinimi olanlar talep ettikleri burs tutarını "Eklemek istedikleriniz" bölümünde belirtebilirler.

4. Poedat'ta çalışanların kararları akışı belirler ve bağlayıcıdır. Konuşmacılar etkinliğin tamamında bulunmakla ve programın akışına uymakla yükümlüdürler. Akışa uyum sağlayamayanlar ya da ortamın bozulmasına neden olanlar ücret iadesi olmaksızın etkinlikten çıkarılabilirler. Poedat, konuşmacıların yaşayabileceği olumsuz durumlardan ve verebileceği zararlardan sorumlu tutulamaz.

5. "Güvenli Bölge", Poedat'ın mihenk taşıdır. Poedat içinde herkes ırkı, etnik kökeni, dili, biyolojik cinsiyeti, cinsel yönelimi, cinsiyet kimliği, fiziksel ve zihinsel özellikleri, yaşı, eğitim seviyesi, kültürel alışkanlıkları, toplumsal konumu, maddi durumu, inancı, politik düşünceleri, dünya görüşü ve yaşam biçimi ne olursa olsun kişiliği ölçüsünde hak ettiği saygıyı özgürlükçü ve barışçıl bir ortamda bulur.

1/3
Adınız ve soyadınız *
Your answer
Cinsiyetiniz *
Doğum tarihiniz *
gün.ay.yıl
Your answer
Eğitiminiz *
Okulunuz *
Your answer
Bölümünüz *
Your answer
Kentiniz *
Your answer
E-postanız *
Your answer
Cep telefonunuz *
Your answer
İlgi alanlarınız *
Your answer
2/3
Bildiri başlığı *
Your answer
Bildiri anahtar sözcükleri *
Your answer
Bildiri özeti *
Bildiri özetinin sosyal bilimlerin herhangi bir alanına odaklanması, özgün bir içeriğe sahip olması, bilimsel bir anlayış sergilemesi, yayımlanmamış olması ve 300-500 sözcük arasında olması gerekir.
Your answer
Teknik gereksinimleriniz
Sunumunuz sırasında gereksinim duyabileceğiniz araçları belirtin.
Your answer
3/3
Konaklama tercihiniz *
Vegan veya vejetaryen misiniz? *
Etkinliği nereden öğrendiniz? *
Your answer
Bilmemiz gereken bir duruma sahip misiniz?
Bedensel ya da ruhsal bir farklılık, süreğen bir hastalık ya da rahatsızlık, bir besine ya da maddeye alerji gibi.
Your answer
Eklemek istedikleriniz
Your answer
Doğrulama *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service