Přihláška na Jarní prázdniny s koňmi 2024
Jarní prázdniny s koňmi proběhnou v termínu 11. - 15. března 2024, každý den v čase od 8:00 do 16:00.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení *
(v případě přihlašování sourozenců, vyplňte prosím přihlášku pro každé dítě zvlášť)
Věk: *
Váha: *
Výška: *
KONTAKTNÍ INFORMACE *
Jméno a příjmení zákonného zástupce:
Kontaktní telefon: *
Kontaktní email: *
PLATEBNÍ PODMÍNKY *

Cena: Při podání přihlášky do 31. 1. 2024 (včetně) a zaplacení zálohy do 7 dnů od přijetí potvrzovacího emailu, činí cena za jeden týden jarních "Prázdnin s koňmi" 4.500 Kč.  Při podání přihlášky po 1. 2. 2024 (včetně) činí cena za jeden týden "Prázdnin s koňmi" 4.900 Kč.

Cena zahrnuje dvě svačiny, oběd, zapůjčení pomůcek pro přirozenou komunikaci včetně ochranných pomůcek pro jízdu na koni (helmy, popř. vesty), písemné materiály a ceny do soutěží.

Jakmile sestavíme týmy, budeme Vás emailem informovat a poprosíme Vás o zaplacení zálohy 2.000 Kč na klubový účet č.: 225105188/0300 (platbu prosím označte jménem a příjmením účastníka) do 7 dnů od přijetí potvrzovacího emailu. Zaplacením zálohy je proces přihlašování ukončen. Nezaplacením zálohy do 7 dnů od přijetí potvrzovacího emailu Vaše přihláška propadá. Záloha je nevratná (pokud se ale Vaše dítě nebude moci tábora zúčastnit, můžete za něj poslat náhradníka - v tomto případě bude záloha vrácena). Doplatek prosím pošlete na klubový účet v týdnu před nástupem Vašeho dítěte na tábor.


Poznámka:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy