Registracija į "Giliukų" mokyklą 2021/2022 mokslo metams
Kviečiame vaikus nuo 3 metų iš visos Graikijos prisijungti prie mūsų lituanistinės mokyklos. Pamokų metu pagal specialiai paruoštą programą mokysimės lietuvių kalbos, pažinsime save ir Lietuvą, lavinsime kritinį mąstymą, išlaisvinsime kūrybiškumo galias, mokysimės spręsti problemas, bendradarbiauti ir, svarbiausia, draugausime lietuviškai.

Pamokos bus organizuojamos sekmadieniais (spalio 3 d. - gegužės 29 d.), mišriu būdu (virtualios pamokos ir gyvi susitikimai).

Renkamos šios grupės (iki 12 vaikų), kurioms pamokos kas sekmadienį vyks žemiau nurodytais laikais:
*3 - 5 m. vaikams:
10.00 – 10.45 val.

*6 - 8 m. vaikams:
11.00 – 12.00 val.

*9 - 12 m. vaikams:
11.00 – 12.00 val.

*Pamokos apie Lietuvą (mažai ar visai nekalbantiems lietuviškai):
10.00 – 10.45 val.

Vaikams rengsime ir papildomus užsiėmimus, kurie vyks kiekvieną penktadienį, 19.00 val.:
- Kino vakaras
- Vakaras su knyga
- Žaidimų ir pokalbių vakaras
- Eksperimentų vakaras

Mokestis už pamokas ir visus papildomus užsiėmimus:
8 mėnesių abonementas - 120 eurų (po 15 eurų už mėnesį).
6 mėnesių abonementas - 102 eurai (po 17 eurų už mėnesį).
3 mėnesių abonementas - 60 eurų (po 20 eurų už mėnesį).
1 mėnesio abonementas - 25 eurai.
• 2-am šeimos vaikui taikoma 50 % nuolaida.
• 3-am šeimos vaikui taikoma 75 % nuolaida.

Į Jūsų klausimus mielai atsakysime, el. p.: glm.giliukai@gmail.com, mob. +30 698 76 05 608 (Ernesta Kazlauskaitė - Tsakona)

*Anketą prašome pildyti kiekvienam vaikui atskirai.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Tėvo/ globėjo vardas ir pavardė
El. pašto adresas *
Telefono numeris *
Miestas *
Vaiko vardas ir pavardė *
Vaiko amžius *
Kurią grupę norite, kad lankytų Jūsų vaikas? *
Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo: ar Jūs sutinkate / nesutinkate (tinkamą atsakymą pažymėti), kad Graikijos lituanistinė mokykla "Giliukai" jūsų asmens duomenis, t. y. vardą, pavardę, tel., e. paštą, tvarkytų tiesioginės rinkodaros tikslais. Asmens duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu tik esant Kliento sutikimui kaip teisiniam pagrindui. Tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkomus asmens duomenis Paslaugų teikėjas saugos 3 metus nuo sutikimo davimo, t. y. šios formos užpildymo. Asmens duomenų pateikimas nebūtinas, dėl to nebus jokių neigiamų pasekmių. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti nurodytais kontaktais. *
Sutikimas dėl atvaizdo panaudojimo: ar Jūs sutinkate / nesutinkate (tinkamą atsakymą pažymėti), kad Graikijos lituanistinė mokykla "Giliukai" (pats tiesiogiai ar pasitelkdamas trečiuosius asmenis) Užsiėmimų laikotarpiu fiksuotų Vaiko atvaizdą (fotografuotų ir / ar filmuotų) ir neatlygintinai nuotraukas ir / ar filmuotą medžiagą atgamintų, viešai demonstruotų, spausdintų ar kitaip naudotų rinkodaros tikslais, t. y. viešinant mokyklos paslaugas socialinės medijos bei kituose žiniasklaidos kanaluose, pvz., mokyklos interneto svetainėje, Graikijos lituanistinės mokyklos "Giliukai" socialinių tinklų „Facebook“, „Instagram“ paskyrose. Vaiko atvaizdas, kaip asmens duomuo, tvarkomas tik esant Kliento sutikimui kaip teisiniam pagrindui. Atvaizdas saugomas 5 metus nuo sutikimo davimo, t. y. šios anketos užpildymo. Asmens duomenų pateikimas nebūtinas, dėl to nebus jokių neigiamų pasekmių. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti nurodytais kontaktais. * *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy