Реєстрація для участі в афілійованій (не)конференції Міні-EdCamp Dnipro CE Academy - 2019 "Сексуальна освіта. Коли і як говорити про "це"?" 22.02.2019
Запрошуємо на афілійовану (не)конференцію Міні-EdCamp Dnipro CE Academy - 2019 "Сексуальна освіта. Коли і як говорити про "це"?"
Зауважимо, що темами цьогорічного заходу традиційно будуть різноманітні гендерні аспекти, але магістральною темою доповідей і обговорень, відповідно до рішення учасниць_ків Міні-EdCamp Dnipro-2018, буде саме сексуальна освіта.

Також із радістю повідомляємо, що провідними спікерками в цьому році погодились бути відомі гендерні експертки - Тамара Марценюк, Олена Стрельник, Дарина Мізіна.

Підставою запрошення Вас до участі у заході буде рішення конкурсної комісії, яке базуватиметься на аналізі Ваших відповідей на запитання реєстраційної анкети, тому просимо Вас не пошкодувати часу на її заповнення.

Розкажіть нам про Ваш досвід, досягнення, професійні бажання, і разом ми зробимо Міні-EdCamp Dnipro - 2019 незабутньою подією.

Реєстрація триває до до 15.02.2019 р. включно

Запрошуємо Вас до участі в заході також в якості спікерок (-ів). Ми намагались зробити анкету короткою і зрозумілою, але якщо виникнуть запитання, Ви можете звернутись по допомогу до пані Ірини Кальянової за адресою kalyanova.ri@gmail.com

1. Призвіще *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Місце роботи *
Your answer
Посада *
Your answer
Вік *
Стать *
Телефон *
Your answer
E-mail *
Your answer
Населений пункт *
Your answer
Адреса профілю в Facebook, Twitter, тощо
Your answer
Що Ви вважаєте головними досягненнями у своїй освітянській діяльності? *
Your answer
Які аспекти та теми гендерного спрямування є для Вас найбільш проблемними та/або цікавими?
Your answer
Напишіть назву сесії (майстер-класу, дискусії тощо) з гендерної тематики, яку б Ви хотіли провести (зауважте - це можливість, а не обов'язок). Тривалість – не більше години. Не забудьте згадати про технічне забезпечення (не більше 500 символів)
Your answer
Під час проведення заходу учасниками_цями буде розроблено орієнтовний план святкування 8 березня в навчальних закладах. Підтвердіть, будь-ласка, Ваше зобов'язання сприяти святкуванню 8 березня 2019 року у Вашому навчальному закладі з використанням Ваших особистих і наших спільних гендерно-чутливих напрацювань (в цілому, або окремих елементів), а також надати нам для публікації відомості про Ваш захід (фото і опис на 1 сторінку) до 15.03.2019. Зауважимо, що для цього Вам безкоштовно буде надано експертну підтримку протягом періоду з 22.02 по 15.03.2019 р. *
Зазначте прізвища та ім'я освітян, яких Ви рекомендуєте для участі в Міні-EdCamp Dnipro - 2019, їх контактний телефон, e-mail.
Your answer
Даю повну та безумовну згоду на обробку організаційним комітетом ГО "Гендерний клуб Дніпро", EdCamp Ukraine та інформаційним сайтом www.edcamp.org.ua моїх персональних даних, вказаних в цій формі. *
Додаткові побажання, пропозиції, напуття. Та все, що ви хотіли б до нас донести :)
Your answer
Чи потрібно Вам вегетаріанське меню?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service