Formularz Mapy Środowiska Strzeleckiego w Polsce
Poniższy formularz służy do stworzenia Mapy Środowiska Strzeleckiego w Polsce: Stowarzyszeń, Kół, Towarzystw, Organizacji, Grup Rekonstrukcyjnych, Bractw, Klubów, Związków, firm i instytucji szkoleniowych, podmiotów koncesjonowanych oraz wszelkich organizacji które zrzeszają sympatyków strzelectwa oraz wspierające odbudowę kultury posiadania broni palnej w Polsce. Chcemy POLICZYĆ ilu jest w Polsce sympatyków strzelectwa, a nie tylko posiadaczy broni palnej.
To ważne, bo pozwoli pokazać i udowodnić politykom jak liczną i dobrze zorganizowaną grupą społeczną jesteśmy. Każda z organizacji strzeleckich w mniejszym lub większym stopniu buduje, organizuje i wspiera lokalną społeczność, pokażmy więc skalę naszego działania i udowodnijmy, że utrata naszego zaufania równa się utracie setek tysięcy głosów w nadchodzących wyborach samorządowych. Pokażmy politykom, że o nasze poparcie warto zabiegać!
Przy tej okazji zachęcamy Was również do formalnego poparcia Organizacji Firearms United w walce z wszelkimi nieprawidłowościami związanymi z procedowaniem prawa regulującego dostęp do broni palnej oraz udziału FU w procesie implementacji nowelizacji Dyrektywy 91/477 do polskiego porządku prawnego.

##
Koła PZŁ zostaną uwzględnione na podstawie rozmów z ZG PZŁ
Email address *
Nazywam się *
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
Kieruję /reprezentuję / prowadzę *
Required
O nazwie *
Your answer
adres *
Your answer
adres www
Your answer
zrzeszająca następująca liczba członków/braci/ (w przypadku strzelnic ile średnio w roku odwiedza Was osób nie posiadających broni palnej a rekreacyjnie strzelających ) *
Your answer
[OPCJA] Wyrażam zgodę na reprezentowanie mojej organizacji, przez Firearms United GLOBAL w procesie legislacyjnym związanym z implementacją Dyrektywy 91/477 do polskiego porządku prawnego oraz w walce z wszelkimi nieprawidłowościami związanymi z procedowaniem prawa regulującego dostęp do broni palnej. W celu formalizacji współpracy z Firearms United wyślę niezwłocznie, stosowne dokumenty na wskazany adres.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Firearms United Global, ul. Sasanek 11, 96-321 Żelechów w celu kontaktu telefonicznego oraz przesyłania treści związanych z implementacją Dyrektywy 91/477 do polskiego porządku prawnego oraz walką nieprawidłowościami w procedowaniu prawa regulującego dostęp do broni palnej, na numer telefonu lub adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service