Formularz Mapy Środowiska Strzeleckiego w Polsce
Poniższy formularz służy do stworzenia Mapy Środowiska Strzeleckiego w Polsce: Stowarzyszeń, Kół, Towarzystw, Organizacji, Grup Rekonstrukcyjnych, Bractw, Klubów, Związków, firm i instytucji szkoleniowych, podmiotów koncesjonowanych oraz wszelkich organizacji które zrzeszają sympatyków strzelectwa oraz wspierające odbudowę kultury posiadania broni palnej w Polsce. Chcemy POLICZYĆ ilu jest w Polsce sympatyków strzelectwa, a nie tylko posiadaczy broni palnej.
To ważne, bo pozwoli pokazać i udowodnić politykom jak liczną i dobrze zorganizowaną grupą społeczną jesteśmy. Każda z organizacji strzeleckich w mniejszym lub większym stopniu buduje, organizuje i wspiera lokalną społeczność, pokażmy więc skalę naszego działania i udowodnijmy, że utrata naszego zaufania równa się utracie setek tysięcy głosów w nadchodzących wyborach samorządowych. Pokażmy politykom, że o nasze poparcie warto zabiegać!
Przy tej okazji zachęcamy Was również do formalnego poparcia Organizacji Firearms United w walce z wszelkimi nieprawidłowościami związanymi z procedowaniem prawa regulującego dostęp do broni palnej oraz udziału FU w procesie implementacji nowelizacji Dyrektywy 91/477 do polskiego porządku prawnego.

##
Koła PZŁ zostaną uwzględnione na podstawie rozmów z ZG PZŁ
Email address *
Nazywam się *
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
Kieruję /reprezentuję / prowadzę *
Required
O nazwie *
Your answer
adres *
Your answer
adres www
Your answer
zrzeszająca następująca liczba członków/braci/ (w przypadku strzelnic ile średnio w roku odwiedza Was osób nie posiadających broni palnej a rekreacyjnie strzelających ) *
Your answer
[OPCJA] Wyrażam zgodę na reprezentowanie mojej organizacji, przez Firearms United GLOBAL w procesie legislacyjnym związanym z implementacją Dyrektywy 91/477 do polskiego porządku prawnego oraz w walce z wszelkimi nieprawidłowościami związanymi z procedowaniem prawa regulującego dostęp do broni palnej. W celu formalizacji współpracy z Firearms United wyślę niezwłocznie, stosowne dokumenty na wskazany adres.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Firearms United Global, ul. Sasanek 11, 96-321 Żelechów w celu kontaktu telefonicznego oraz przesyłania treści związanych z implementacją Dyrektywy 91/477 do polskiego porządku prawnego oraz walką nieprawidłowościami w procedowaniu prawa regulującego dostęp do broni palnej, na numer telefonu lub adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.