Registracija į grupę "Rytiniai puslapiai"
Apie grupę “Rytiniai puslapiai”

Grupės idėja kilo remiantis gana plačiai paplitusiu metodu - rytiniai puslapiai (angl. morning pages). Kūrėjos Julia Cameron pradžioje taikytas kaip būdas, išlaisvinti kūrybiškumą, netruko išplisti kaip savipagalbos ir savianalizės būdas ne tik tarp kūrėjų, bet ir kiekvieno mokančio rašyti. Rytinių puslapių rašymas, padeda susidėlioti mintis, nuraminti protą bei jausmus ir atrasti asmeninių įžvalgų.

Šioje psichologinėje - rašymo grupėje susitiksime kiekvieną pirmadienio rytą ir drauge rašysime ir kalbėsime apie tai, kas svarbu, neramina ar džiugina. Grupė nemokama* ir skirta visiems 18 - 29 m. žmonėms, kuriems norisi bendraminčių būryje pradėti savaitę nurimus, švaria galva, įgijus įžvalgų ir palaikymo.

Grupėje išbandysime įvairias terapinio rašymo užduotis laisvą rašymą, dalinsimės savo patyrimais, įžvalgomis, jausmais su kitais saugioje ir palaikančioje aplinkoje. Grupė yra tęstinė su galimybe vėliau prisijungti naujiems nariams. Minimali dalyvavimo grupėje trukmė - 4 susitikimai.

Grupė vyksta kiekvieną pirmadienį, 8:15 - 9:45. Nuo rugpjūčio susitinkame gyvai Antakalnio poliklinikoje, o jei ištiktų karantino sąlygos - susitiksime Zoom platformoje, vaizdo skambučių pagalba.

Grupę veda Monika Linartienė - klinikinė psichologė, kelianti kvalifikaciją psichodinaminės grupių psichoterapijos studijose, bei besidominti terapinio rašymo metodais.

*Grupė finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės ir Antakalnio poliklinikos iniciatyva, įgyvendinant projektą “Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas.

***

Jūsų pateikta informacija bus naudojama tik susisiekiant su Jumis su šia grupe susijusiais klausimais.
Jūsų vardas ir pavardė *
Jūsų amžius *
Jūsų telefono numeris *
Jūsų elektronio pašto adresas *
Man kyla klausimų:
Ačiū už Jūsų atsakymus. Susieksime su Jumis asmeniškai su detalesne informacija, atsakysime į kylančius klausimus.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy