Rejestracja uczestników szkolenia: EDUKACJA SZKOLNA, AKCJA 1. w PROGRAMIE ERASMUS+
Harmonogram: 2–3 czerwca 2022
Adres: Konin
Kontakt: (+48) 508 721 045 lub  +48 63 240-63-05 / e-mail: doradca2@cwrkdiz-konin.pl

Zapraszamy przedstawicieli szkół i innych instytucji zainteresowanych programem Erasmus+, którzy zamierzają złożyć wniosek o dofinansowanie w konkursie 2022 w Akcji 1 w ramach sektora Edukacja szkolna.
Dwudniowe szkolenie odbędzie się w formule warsztatów. Uczestnicy będą mieli okazję wykonania praktycznych zadań obejmujących: analizę potrzeb, formułowanie celów, planowanie działań, określenie rezultatów projektu oraz zapewnienie trwałości projektu. Uczestnicy uzyskają niezbędne informacje o programie Erasmus+, Edukacja szkolna na temat przygotowania wniosku i realizacji projektów, mobilności uczniów oraz inicjatywy Europass.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Nr telefonu
Organizacja *
Ograniczenia związane z dietą *
Deklaracja noclegu *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie w zakresie danych wymienionych w formularzu w celu stworzenia bazy danych klientów, poznania potrzeb szkoleniowych oraz prowadzenia statystyk zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej „RODO”.   *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy