Культурологічна вітальня "Залишаюсь українцем": дороговкази в майбутнє Богдана Гаврилишина"
📢 Шановні здобувачки та здобувачі освіти, освітянки та освітяни, запрошуємо вас до Культурологічної вітальні "Постать. На тлі доби" на інтерактивну лекцію про Богдана Гаврилишина, одного з найвідоміших світовій спільноті українців.

📌 Чи знаєте Ви про кого мова?
"Один із найвпливовіших українців у світі", "консультант урядів", "засновник бізнес-освіти в Україні", "філантроп".

Богдан Гаврилишин - український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, іноземний член НАН України. Був членом трьох міжнародних організацій – Римського клубу, Міжнародної академії менеджменту, Світової академії мистецтва та науки. Близько двадцяти років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Один із ініціаторів проведення економічних форумів у Давосі.
Був почесним головою Опікунської ради «Пласту». Заснував в Україні благодійний Фонд Богдана Гаврилишина, Міжнародний інститут менеджменту, Міжнародний фонд «Відродження» та Міжнародний центр перспективних досліджень. Був радником кількох президентів України, прем'єр-міністрів та спікерів, почесним консулом України в Швейцарії.

Про цього чоловіка говорив свого часу чи не увесь світ. Саме завдяки його консультаціям багато відомих корпорацій досягли прибутків і популярності. Йому вдалося передбачити розпад СРСР у своїй книзі “Дороговкази в майбутнє”, яка була перекладена десятьма мовами. Але попри світове визнання і безліч нагород, серце Богдана Гаврилишина завжди належало Україні, у стрімкий розвиток якої він щиро вірив і багато років сприяв цьому. Великі надії у якісній трансформації державних інституцій і ладу покладав на ефективну, освічену молодь. Вважав, що розвиток країни залежить від індивідуальної відповідальності кожного члена суспільства.

📖  “Я мешкаю в Швейцарії, але живу в Україні” - говорив Богдан Дмитрович. "Де б я не був, вітаючись, презентую себе: "Богдан Гаврилишин, українець".

📌 Чи знаєте Ви про Всеукраїнський День відповідальності людини?
Це державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, відзначається щороку 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини». Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця.  
 
📚  Під час зустрічі у фокусі уваги триматимемо питання про зміст та результативність діяльності Богдана Гаврилишина та поговоримо про:
- формування його особистісної системи цінностей у взаємодії із великими сучасниками;
- філософія життя;
- захоплення глобалістикою та членство у Римському клубі; 
- передбачення розпаду СРСР та заснування інституцій з вивчення економіки, менеджменту та лідерства в Україні;
- наукові уявлення про правильні пропорції світу, ефективні суспільства та теорію сталого розвитку.

➡️ Спікерки вітальні: 
Ірина Боднарюк - керівниця гуртка "Фінанси, банківська справа та страхування" Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, кандидат економічних наук, доцент.
Євгенія Артюшок - вихованка Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, переможниця обласних етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, студентка І курсу Української академії друкарства.

Спікер вітальні:
➡️ Сергій Пилипейко, вчитель історії Одеського ліцею № 7. 

🕣 Подія відбудеться онлайн 16 вересня з 17.00 до 19.30 на платформі Zoom.

➡️ Для участі просимо заповнити реєстраційну форму.
На вказані в анкеті електронні пошти буде надіслано адресу зустрічі.

🔎  У разі виникнення запитань звертатися за адресою - p4c@man.gov.ua

🔎  Фейсбук-сторінка Лабораторії з розвитку критичного мислення НЦ “МАНУ” - https://www.facebook.com/ca.lab.man

Email *
Електронна адреса *
Прізвище, ім'я та по батькові *
Продублюйте, будь ласка, адресу електронної скриньки *
Область *
До якої категорії відносите себе? *
Місце навчання / Місце роботи *
Згода на обробку персональних даних *
A copy of your responses will be emailed to .
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Малая академия наук Украины. Report Abuse