KADININ SESİ: Kendi Gerçeğini İfade Edebilme - Başvuru Formu 

📢 "KADININ SESİ: Kendi Gerçeğini İfade Edebilme" eğitimi ile Profesyonel Koç (PCC) ve Eğitmen Hülya Erbeyli, Ezber Bozan Akademi'de sizlerle buluşacak! 


Ergenlik döneminde yaşadığınız kısıtlamaları ve içsel çelişkileri bilincinize getirerek, şimdiki yaşamınızda kendi eşsiz benliğinizle bağ kurmak ve özgür iradenizle kendinizi ifade edebilmek için şifalandırma ve kendi sesini ifade edebilme meditasyonunu da kapsayan eğitimimize katılın!


📆 16 Mayıs 2024

⏰ 21:00-23:30

📍Ezber Bozan Akademi ZOOM 


🌟 Kadının doğuştan sahip olduğu kutsal güçle olan bağı, çocukluk ve ergenlik dönemlerinde aile, toplum, din ve otoritenin baskıcı kurallarıyla birlikte kopmaya başlar. Bu süreçte, kendi içsel sesiyle olan bağları giderek zayıflayan kadınlar, kendi özgün düşüncelerini ifade etmede kısıtlanmaya başlarlar. Sıklıkla saygı, nezaket ve itaatkar olma baskısı altında, kadının otantik sesi gölgelenir.

Toplumun gereksinimleri altında kendi öz benliğinden giderek uzaklaşan genç kızın içindeki ateş hiçbir zaman sönmemiştir. Bu eğitimin amacı, içimizdeki ergen kızın içsel ateşini ve otantik sesini yeniden keşfetmek ve ruhunun hediyesini yaşama geçirmektir.

İçsel dünyamızda hala yaşamakta olan ergen, yaşam enerjimizi, heyecanımızı, hayallerimizi ve aynı zamanda birçok bastırılan parçamızı temsil etmektedir. Varlığıyla bağımız koptuğunda, ani çıkışlarla yaşamımızı sabote edebilir. İçimizdeki ergeni şifalandırmak, baskıladığımız, reddettiğimiz veya yok saydığımız parçalarımızı kabul etmekle ilgilidir.

Bu eğitimde ergenlik döneminde yaşadığımız kısıtlamaları ve içsel çelişkileri bilincimize  getirerek, şu anki yaşamımızda kendi eşsiz benliğimizle bağ kurmayı ve özgür irademizle kendimizi ifade edebilmeyi amaçlamaktayız.

-Hülya Erbeyli


✔ Kendi gerçeğini ifade etmekte zorlananlar; İçsel dönüşüm ve ruhsal büyüme yolculuğunda olan kadınlar; İşlerinde ve kariyerlerinde kendi potansiyellerini gerçekleştirmek isteyen cesur kadınlar; Değersizlik ve özgüven eksikliğini aşarak gerçek benlikleriyle bağ kurmak isteyenler; İşyerinde veya aile içinde sesi bastırıldığını hissedenler; Yaşamın koşturmacasında kendi içsel sesi ile bağ kurmakta zorlananlar; Sesinin gücünü kullanmak ve sesini topluluklara duyurmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış bir eğitimdir.


EĞİTİM KAPSAMI:

✅ Kendi sesine sahip olmak kavramı nedir?

✅ Kadının sesi neden önemli?

✅ İllüzyonlar ve kısır döngüler

✅ Kendi sesini nerelerde kaybediyorsun?

✅ İç ergen ne demektir?

✅ Şu anki yaşamını kısıtlayan etkileri nelerdir?

✅ İç ergen şifalanınca neler olur?

✅ Öz benliğimize giden yolu bulmak

✅ İç ergenininle bağ kurmak ve gerçekleri görmek

✅ Şifalandırmak ve kendi sesini ifade edebilmek meditasyonu 

✅ Soru-Cevap


💻 Eğitimin yayın kaydı ve ek dokümanlar (pdf) katılımcılarımızla paylaşılacaktır.


📲 Detaylar ve Kayıt: +90 538 726 34 00 numaralı Ezber Bozan Akademi Whatsapp Destek Hattına doğrudan ulaşmak için linke tıklayın👇🏻

https://wa.me/905387263400


BAŞVURU FORMUNU DOLDURDUĞUNUZDA EN KISA SÜRE İÇİNDE SİZİNLE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
ADINIZ SOYADINIZ *
CEP TELEFON NUMARANIZ *
E-POSTA ADRESİNİZ *
ŞEHİR *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy