Український медіа-арт на Burning Man 2019: долучайтесь до проекту
Burning Man — мрія кожної творчої людини. І навіть якщо цього року в тебе не виходить поїхати, ти можеш презентувати свій арт на одному з найбільших арт-об’єктів фестивалю!

Цього року українці разом з командами з Канади, США створюють великий міжнародний арт-об'єкт на Burning Man: будують велику 30-метрову піраміду і роблять на неї відео-лазерну проекцію, а взяти участь в цьому може кожен українець!
Як це зробити?

ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?
Щороку в пустелі Невада, США більше 70 000 людей будують місто Burning Man, яке вражає кількістю і різноманітністю арт-об’єктів. Одним з наймасштабніших арт-об’єктів є піраміда міжнародного табору PlayAlchemist, яка стала своєрідним центром різноманітності культур. Протягом фестивалю в піраміді щодня проходять перформанси, лекції, виступи міжнародних артистів. Минулого року тут виступали Skrillex, Blondish і багато інших.

Цього року міжнародні та українські медіа-артисти вперше створять відео-проекцію і презентують медіа-арт програму на поверхні піраміди. Спеціально для цього наші медіа-артисти створять 7 відео-мапінг перформансів в головній цьогорічній тематиці Burning Man— Метамарфози, а саме: Алхімія, Єгипетські піраміди, Діджіталізація світу, Історія Мистецтва, Культура України, Космос, Трансформація людини.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ >>> https://www.facebook.com/DigitalCultureUA/videos/869906666717182/
В одній з цих програм і можуть бути представлені твої роботи.

ДЛЯ ЦЬОГО ТРЕБА:
>>> До 15.08.2019 заповнюй цю анкету — надана інформація в подальшому буде представлена в загальному каталозі артистів, які взяли участь у створенні проекту;
>>> Обири з своїх робот, які ти бажаєш подати та елементи яких можуть бути використані при створенні відео-мапінг перфомансів, згідно з правилами Burning Man (дивись нижче)
>>> Відібрані роботи оформи згідно з технічними вимогами та надішли посилання;
>>> Чим раніше ти надішлеш свої роботи, тим краще, тому зроби це вже сьогодні.

Цікавить участь всіх, хто створює крутий діджитал-контент в Україні: дизайн, графіку, спецефекти гри, фото, відео, VR, AR, оцифровує культурну спадщину. Але і ті, хто працюють з традиційними формами мистецтва, можуть взяти участь, представивши в свої роботи в форматі відео.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ:
>>> Відео-матеріали необхідно рендерити в розмірі 2048 x 1300 (Quicktime .DXV Codec)за вказаним шаблоном;
>>> 3D-моделі, VR, AR та інші проекти також потрібно представити у відео-форматі в розмірі 2048 x 1300 за вказаним шаблоном (дивись нижче).

ЯК СТВОРИТИ ВІДЕО ЗІ СТАТИЧНОГО АРТУ:
Написано тут: https://www.facebook.com/2110429935930523/posts/2140691789571004/

ПРАВИЛА ВІДБОРУ:
Всесвітня спільнота креаторів та учасників «Burning Man» керується 10-ма принципами. Це є невід’ємною складовою творчого процесу та частиною історії події. Методика відбору проектів, що будуть представлені у арт-програмах, також зумовлена цими принципами.

1. РАДИКАЛЬНЕ ВКЛЮЧЕННЯ
Будь-хто може стати частиною «Burning Man». Тому ми закликаємо всіх брати участь та долучатись до розробки і створення арт-програм. Якщо ви хочете долучитися до проект – дайте нам про це знати.
2. ДАРУВАННЯ
На «Burning Man» немає грошей і продажів, існує дарування, яке не передбачає повернення або обміну на щось рівноцінне. Ваші надіслані роботи - це ваш дар спільноті Бьорнерів.
3. ДЕКОМОДІФІКАЦІЯ
Співтовариство фестивалю прагне до створення соціальних умов, вільних від фінансових угод, комерційного спонсорування або реклами. Тому ваші роботи не повинні містити проявів будь-яких брендів, навіть власних.
4. РАДИКАЛЬНЕ САМОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Burning Man надихає людину виявляти, удосконалювати і довіряти своїм внутрішнім ресурсам та розраховувати лише на них. Тому ви самі повинні адаптувати власні роботи до технічних вимог.
5. РАДИКАЛЬНЕ САМОВИРАЖЕННЯ
Ніхто, крім самого учасника (групи учасників) не може визначати зміст його (їх) творів. Тому ми не можемо робити судження щодо цінності та доречності надісланих проектів. Ми можемо тільки допомогти вам презентувати себе у пустелі Невада.
6. СПІЛЬНА РОБОТА
Співтовариство фестивалю цінує співробітництво у створенні, просуванні і захисті творів мистецтва і всього, що підтримує безкорисливу співпрацю. Тому ми всі разом створюємо ці 7 програм, якщо в вас є бажання більше включитись до проекту - пішить нам
7. ГРОМАДЯНСЬКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Ми впевнені, що саме культура та мистецтво веде до створення сучасного, розвинутого суспільства і саме ми впливаємо на його формування, тому поставтесь до підбору контенту відповідально.
8. НЕ ЗАЛИШАЙ СЛІДІВ
Ком'юніті бьорнерів бережно ставиться до природи, не залишаючи жодних фізичних слідів активності. Ми намагатимемося залишити після себе місце в кращому стані, ніж воно було до нас.
9. УЧАСТЬ
Зміни можливі завдяки глибокій залученості кожного учасника. Приєднуйтесь до будь-якої роботи або гри: вам завжди будуть раді, адже тільки так ви створюєте свою історію. Пасивне спостереження – не про Burning Man!
10. ТУТ І ЗАРАЗ
Відкрий своє серце та розум для нових ідей, дій тут і зараз, оскільки ця можливість існує саме для тебе.
Заповнюючи форму ви погоджуєтесь з публічною офертою конкурсу*

Сьогодні роботи українців створюють сучасну діджітальну культуру світу.
Ми хочемо представити краще, що є в нашій програмі на Burning Man. Нам цікаво, в першу чергу, участь всіх, хто створює крутий діджитал-контент в Україні: дизайн, графіку, спецефекти, ігри, фото, відео, VR, AR, оцифровує культурну спадщину. Але і ті, хто працюють з традиційними формами мистецтва, можуть взяти участь, представивши свої роботи в діджитал форматі.

Унікальним є і те, що проект проходить за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства Закордонних Справ України, Міністерства Інформаційної Політики України, Американського Дому, Українського Інституту, міжнародного кемпу PlayAlchemist.

У тебе є шанс стати частиною великого українського арт-проекту на Burning Man вже цього року і для цього навіть не потрібно їхати в пустелю — просто надсилай свої роботи. Спілкування, фото, відео та новини по проекту — в співтоваристві на fb.com/DigitalCultureUA/!
шаблон
Ім'я *
Прізвище *
Ваш email *
Контактний телефон *
Ваш нікнейм чи назва організації, яку ви представляєте
Посилання на ваші соціальні мережі *
До якої з тематик більше підходить ваш контент
Тип контенту / відео, графіка, моделі, інше *
Посилання на сховище з файлами *
Назва вашої роботи
Короткий опис вашої роботи
Короткий опис про вас / творчий шлях, досягнення, мета
Ви прагнете більшої участі у проекті та хотіли б допогти? - Пішить нам
Кого би ви хотіли також порекомендувати до участі в арт-проекті? / Назва, посилання
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of musicweek.ua.