Lata ptaszek w karnawale | dzieci 5-9 lat z opiekunem
Kiedy: 21.02.2019, godz. 14.00-17.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
Zapisy: Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza on-line. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wiek uczestników: 5-9 lat. Zajęcia dla dzieci wraz z opiekunami.
Koszt: 15 zł za dziecko (zniżka dla posiadaczy karty „Rodzina Trzy Plus” – 10 zł za dziecko). Wpłat należy dokonać po uzyskaniu potwierdzenia zakwalifikowania się do udziału w wydarzeniu w terminie do 6.02.2019 r. na konto Warsztatów Kultury (Bank Pekao SA 33 1240 1503 1111 0010 5299 8541); w tytule przelewu należy wpisać: opłata za uczestnictwo w wydarzeniu Zimowa Majsternia, imię i nazwisko uczestnika.

Warsztaty muzyki tradycyjnej to świetna okazja dla dzieci, aby pobawiły się przy dawnych dziecięcych melodiach. Dodatkowym atutem będzie obecność starych instrumentów (harmonia trzyrzędowa, bębenek obręczowy, baraban), które zabrzmią na żywo melodiami zabaw tradycyjnych. Lata ptaszek, owczareczek, łabędzie, zając – to przykłady zabaw, które integrują zarówno grupę rówieśniczą, jak i rodziców z dziećmi. Zabawy uczą zręczności, rytmiki, słuchania, orientacji i wielu innych umiejętności, a melodie zostają w dzieciach niekiedy na całe życie.

Prowadzenie: Kasia Tucholska

Imię i nazwisko OPIEKUNA *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Posiadam kartę "Rodzina 3+" *
Imię i nazwisko DZIECKA *
Your answer
Wiek DZIECKA *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service