Prihláška na bezplatnú "ochutnávku"
Organizátor:
Co/Man, 1. systemická, spol. s r. o., Banská Bystrica
www.kouc.sk, info@kouc.sk, +421 905 726 916

Vaša účasť na vybratej forme ochutnávky je bezplatná, ale po dohodnutí termínu ochutnávky považujeme Vašu prihlášku za záväznú.

Email address *
Účastník
Priezvisko a meno, titul *
Your answer
Korešpondenčná adresa *
PSČ a mesto, ulica a č.
Your answer
Z organizácie: *
Your answer
Pozícia v organizácii: *
Your answer
Telefón *
Your answer
E-mail *
Your answer
Prihlasujem sa na bezplatnú ochutnávku kurzu koučovania: *
Poznámka
Sem vpíšte akýkoľvek dôležitý odkaz pre organizátora, na ktorý ste nemali priestor inde
Your answer
Odkiaľ ste sa dozvedeli o produktoch a službách spoločnosti Co/Man? *
Required
Doplňujúce informácie
Vaša registrácia na ochutnávku sa stane záväznou po dohodnutí presného termínu.

Vaším presným príchodom na miesto konania kurzu (alebo včasným spojením cez Skype / telefón) a účasťou na tejto ochutnávke nám umožníte dodržať starostlivo naplánovaný program pestrého kurzového dňa.

Keďže Vaša neúčasť alebo neskorý príchod by nám spôsobili komplikácie pri realizácii kurzového programu, budeme Vám vďační, ak v prípade nepredvídanej neúčasti zabezpečíte za seba náhradníka.

Ochutnávka je bezplatná, nie je však zadarmo - ak bude pre Vás prínosom, očakávame, že budete zdieľať svoje skúsenosti medzi svojimi priateľmi a/alebo na webstránke www.facebook.com/Kouc.sk.

Odoslaním tejto prihlášky potvrdzujem svoje prihlásenie na ochutnávku a súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. *
Ako hosťujúci/a účastník/čka kurzu uvedený/á v tejto prihláške vyhlasujem, že dobrovoľne súhlasím s poskytnutím svojich osobných údajov uvedených v tejto prihláške dodávateľovi kurzu na účely evidencie v databáze (potenciálnych) zákazníkov. Súhlasím tiež s tým, aby dodávateľ kurzu spracúval poskytnuté osobné údaje a doklady kopírovaním, skenovaním alebo zaznamenávaním na nosič informácií na účely evidencie v databáze (potenciálnych) zákazníkov a používal ich v komunikácii so mnou aj po ukončení ochutnávky. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Co/Man. Report Abuse - Terms of Service