Formularz zgłoszeniowy na szkolenie dla koordynatorów
Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Współpraca z wolontariuszami od A do Z", które odbędzie się 30 września 2021 roku w godzinach 09:00 - 16:00.
Szkolenie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia POLITES przy ul. Dworcowej 19 pok. 205
Szkolenie skierowane jest do osób reprezentujących organizacje pozarządowe oraz placówki publiczne, które współpracują z wolontariuszami lub chcą taką współpracę rozpocząć.
Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników/czki w wiedzę oraz umiejętności niezbędne do prawidłowej współpracy z wolontariuszami w swoich placówkach.

Po zapisaniu się na szkolenie otrzymają Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Regionalne Centrum Wolontariatu jest współfinansowane przez Miasto Szczecin oraz ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwa i adres organizacji/instytucji *
Dane kontaktowe organizacji/instytucji (adres e-mail, telefon) *
Imię i nazwisko uczestnika/czki szkolenia *
Adres e-mail uczestnika/czki szkolenia *
Numer telefonu uczestnika/czki szkolenia
Dlaczego Pan/Pani jest zainteresowana/y uczestnictwem w szkoleniu? *
Czy posiada Pan/Pani doświadczenia w pracy z wolontariuszami? Jeśli tak jakie? *
Jakie ma Pan/Pani oczekiwania wobec szkolenia? *
Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych przez Stowarzyszenie POLITES w celu uczestniczenia w warsztatach. W przypadku zaznaczenia opcji "NIE" nie będziemy mieć możliwości dopuszczenia do udziału w warsztatach. *
Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, nazwa organizacji, doświadczenie w pracy z wolontariuszami) przez Stowarzyszenie "POLITES" z siedzibą w Szczecinie 70-206, ul. Dworcowa 19/205 w celu skorzystania ze wsparcia oferowanego przez Regionalne Centrum Wolontariatu. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: a) w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych poprzez wysłanie e-maila zawierającego stosowne żądanie na adres: biuro@polites.org.pl, b) mam prawo zażądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego administratora. Podane dane są kasowane w kolejnym dniu roboczym po zakończeniu warsztatu. Szczegółowe informacje dot. polityki prywatności Stowarzyszenia "POLITES" są dostępne pod adresem: http://www.polites.org.pl/kontakt/polityka-prywatnosci/ *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie POLITES. Report Abuse