Profesionālās kompetences pilnveides programma “Audzināšanas lietpratība pedagoģiskajā darbā"
Labdien!

Priecājamies, ka esat nolēmusi piedalīties Centra ZIN pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā "Audzināšanas lietpratība pedagoģiskajā darbā" jeb ALP!

Profesionālās kompetences pilnveides programmas “Audzināšanas lietpratība pedagoģiskajā darbā" uzdevumi cieši saistīti ar nepieciešamo prasmu attīstību pedagogiem jaunās sociāli emocionālās mācīšanās (SEM) pieejas integrēšanai pedagoģiskajā darbā:

* veicināt pedagogu izpratni par sociālās un emocionālās attīstības nozīmi skolēna pašizaugsmē, potenciāla attīstībā un mācību sasniegumos;
* veicināt būtisku pedagogu personisko resursu pieaugumu garīgās veselības jomā un veselīgu attiecību veidošanā un uzturēšanā;
* sniegt kompleksas, pierādījumos balstītas zināšanas par emocionāli tuvu un uzticībā balstītu attiecību veidošanu ar bērniem un jauniešiem un to ietekmi uz viņu dzīves kvalitāti kopumā;
* nodrošināt interaktīvu un praktisku treniņu veselīgu un cieņpilnu saskarsmes iemaņu (drošās piesaistes) un sadarbības prasmju apguvei, kā arī skolēnu emocionālo un sociālo prasmju attīstīšanai;
* veidot pedagogu domāšanas un uzvedības modeli emocionāli vesela un pilnvērtīga indivīda audzināšanai.

Programmas saturs ir piesātināts ar teorētisku un praktisku informāciju, un piedāvā apgūt prasmes un metodes, kuras viegli integrēt savā ikdienas dzīvē ar audzēkņiem. Uzzināsiet daudz par drošās piesaistes teoriju, bērna smadzeņu darbību un saistību ar uzvedību, sensorajiem procesiem, saiknes veidošanu, bērna stiprināšanu un arī uzvedības koriģēšanu. Vienlaikus šo septiņu nedēļu laikā pedagogiem tiks dota iespēja arī dziļāk iepazīt sevi un gūt izpratni par savu pagātni, vajadzībām un pašvērtējumu.

Programma ir mērķtiecīgi veidota kā vienots veselums, kur katrai tās daļai ir nozīme kopējās izpratnes radīšanā, tādēļ ir ļoti svarīgi, ka apmeklējat visas viena apmācību cikla nodarbības, tādējādi gūstot vislabāko un pilnīgāko apmācību pieredzi!

Šis ir pieteikums apmācību grupai, kura notiks:

Vieta: Tiešsaistē, ZOOM platformā
Laiks: Augustā (no 26. jūlija līdz 13. augustam)
Trenere: Ilga Sirmele

Apmācību datumi:
26.07. - 10:00 - 13:00
28.07. - 10:00 - 13:00
30.07. - 10:00 - 13:00
02.08. - 10:00 - 13:00
04.08. - 10:00 - 13:00
09.08. - 10:00 - 13:00
13.08. - 10:00 - 13:00

Vietu skaits ir ierobežots un grupas aizpildās ātri, tādēļ aicinām savlaicīgi aizpildīt anketu, lai nodrošinātu sev vietu vēlamajā grupā. Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un rēķinu savā e-pastā. Programmas izmaksas vienam cilvēkam - 299 EUR jeb nepilni 43 EUR par nodarbību (3h).

Apmaksas termiņš:
- Rezervācijas maksa 59 EUR apmērā (neatgriežama) jāveic ne vēlāk kā 5 darba dienas pēc rēķina saņemšanas;
- 1. maksājums 120 EUR apmērā jāveic ne vēlāk kā 5 darba dienas pirms nodarbību sākuma;
- 2. maksājums 120 EUR apmērā jāveic ne vēlāk kā 5 darba dienas pirms 5. nodarbības sākuma.

5. nodarbībā var piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri ir veikuši mācību apmaksu pilnā apmērā.

Lai varētu reģistrēt Jūsu dalību programmā "Audzināšanas lietpratība pedagoģiskajā darbā" un nosūtītu rēķinu apmaksai, nepieciešami personas dati — vārds, uzvārds, telefona numurs un e-pasta adrese. Tie tiks izmantoti pieteikuma reģistrēšanai un glabāti elektroniskā formātā ar paroli aizsargātā datorā, ne ilgāk kā 12 mēnešus. Papildus informācija nav obligāta reģistrācijai un attiecīgi tiek izmantota tikai anonimizētā veidā statistikas apkopošanas mērķiem. Jums ir tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu, ja tas nav pretrunā ar likumu.

Jūsu,
Centrs ZIN
Piekrītu personas datu apstrādei Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas "ALP" vajadzībām *
Ilga Sirmele - divu meitu (dzimušas 2012. un 2017. gadā) mamma. Kopš 2016.gada strādā Laurenčusākumskolā par sociālo pedagogu, paralēli tam profesionālajā jomā Ilga strādā kā "Vecāku izglītības programmas" (VIP) trenere un Pirmās emocionālās palīdzības (PEP) mamma, sniedzot atbalstu, zināšanas un kopā būšanu tajā, kā būt patiesākās un priekpilnākās attiecībās ar saviem bērniem un arī pašiem ar sevi. Pieredze un zināšanas, kas gūtas VIP treneru mācībās, tiek veiksmīgi ieviestas ne tikai sociālā pedagoga darbā, atbalstot skolēnus, vecākus un skolotājus,bet arī veidojot un kopjot attiecības ar savu audzināmo klasi. Kopjot šīs attiecības un izmantojot dažādās mācībās apgūtās zināšanas, prasmes un metodes, tiek veicināta bērnu spēja labāk izzināt pašiem sevi, lai pieredze skolā un mācīšanās radītu vairāk prieka un būtu jēgpilnāka.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy