ZGŁOSZENIE NA ALPHA ON-LINE
Alpha on-line koordynowana jest przez katolicką wspólnotę Dom Boży (www.dombozy.pl)
Spotkania będą odbywały się od 1.02.2021 r. do 10.05.2021 r. w każdy poniedziałek w godzinach od 18.30 do 20.45. Konieczne będzie zainstalowanie oprogramowania lub aplikacji Zoom, każde ze spotkań obywa się na tej platformie. W czasie trwania Alpha on-line planowany jest również Dzień Alpha w dniu 20.03.2021 r., to spotkanie potrwa ok. 5h.

Udział w spotkaniach jest BEZPŁATNY!
Ilość miejsc na Alpha on-line jest OGRANICZONA, o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!

Imię Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy *
Czy korzystałaś/eś kiedykolwiek z programu/ aplikacji Zoom? *
Skąd jesteś (miejscowość)? *
Jak dowiedziałeś się o Alpha? *
Podczas trwania Alpha on-line spotykamy się w małych grupach, które dobrane są wiekowo, dlatego prosimy o podanie swojego wieku. *
Inne uwagi
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatorów Alpha on-line, w tym otrzymywanie komunikatów dotyczących spotkań Alpha w formie wiadomości e-mail/sms od osób prowadzących Alpha on-line. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. poz. 1000 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Alpha on-line.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy