Попередня акредитація координаторів локацій Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day 2021" в Україні
Команда Let's do it Ukraine щиро дякує Вам за активну громадську позицію, соціальну відповідальність та бажання стати координатором міжнародної акції.

Прохання заповнити цю форму УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, повністю, згідно з прикладами зазначеними у пунктах цієї форми.

На наступну добу після заповнення цієї форми Вам на вказану електронну адресу прийде лист з інструкціями, важливими документами, віжуалами та додатковою інформацією та алгоритмом дій.

Важливо після проведення акції заповнити форму результатів до 21 вересня 2021 року (форма буде надіслана вам в наступному листі).

1-5 жовтня 2021 всім хто надіслав результати проведення акції надійде лист на вказану електронну адресу з загальнонаціональними та міжнародними результатами, онлайн сертифікатом координатора.

Важливо! Найкрутіші координатори країни отримають ПОЧЕСНІ ГРАМОТИ ЗА ПІДПИСОМ МІНІСТРІВ, круті подарунки та можливість взяти участь у урочистому нагородженні 1 жовтня 2021 року в м. Київ.

Нагадаємо, що
в Україні офіційно стартувала підготовка до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» у 2021 році. Подію підтримали зірки України, які зібралися на толоку. аби своїм прикладом мотивувати тисячі українців приєднуватися до події та разом ставати на шлях екологічних змін.

Цього року Україна вийде на масштабне прибирання 18 вересня о 10:00 у 24 областях. В акції візьмуть участь люди незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти. Долучитися до акції можна як волонтер, координатор, учасник та партнер. Більше деталей на сайті letsdoitukraine.org.

Організатори закликають приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів. Формати прибирань будуть різні:

-Колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції.
-Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони.
-Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
-Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток “EcoHike” та відмічайте забруднені й очищенні території.

Організатор в Україні – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України, Обласних державних адміністрацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Спільно з Міжнародним рухом School Recycling World, Українським державним центром позашкільної освіти, Національним еколого-натуралістичний центром, Всеукраїнським молодіжним центром, Національною молодіжною радою України, громадськими організаціями, молодіжними рухами. Партнери акції: компанія PepsiCo в Україна, корпорація «Біосфера», логістичний партнер компанія «Нова пошта» та інші корпоративно соціально відповідальні бізнеси.

Контакти обласних координаторів, офіційні новини на сайті letsdoitukraine.org

Підписуйтесь на наші соціальні мережі та відмічайте:
https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco
https://www.instagram.com/letsdoitukraine
Email *
Область *
Район *
Нзва населеного пункту *
Ваша локація має статус? *
Повна адреса локації, місце зустрічі ( приклад: м. Київ, Гідропарк, ресторан ДанСіті) *
Прізвище, ім'я координатора *
Телефон, телеграм координатора (важливо по формату з прикладу: 093 030 73 03) *
Посилання на соціальні мережі *
Дата народження координатора *
MM
/
DD
/
YYYY
Орієнтовна кількість учасників *
Кого ви представляєте? *
Чи плануєте сортування знайденої вторинної сировини та її здачу на перероблення *
Куди ви дінете сміття *
Чи планується у вас забезпечення учасників реквізитом? Оберіть усі пункти які будуть *
Required
Ми будемо прохати Вас зробити чекін ваших результатів. Оберіть формат: *
11 вересня 2021 року з 10:00 до 12:00буде загальнонаціональний ОНЛАЙН бриф координаторів усіх рівнів на сторінці www.facebook.com/letsdoitukraineeco *
Інформація для посилок (на випадок якщо організатори матимуть для вас посилку). Область, Назва Населеного пункту, Прізвище ім'я одержувача, контактний телефон, номер відділення Нової пошти (без обмежень ваги). Важливо поштомати та малі відділення НЕ ВКАЗУВАТИ). *
Даю згоду на обробку пероналних данних вказаних в цій формі *
Даю згоду на отримання електронних листів від організаторів з додатковою інформацією по проєкту *
Даю згоду на те, щоб моя інформація як координатора з'явилась на сайті та ресурсах організаторів, у медіа, на ресурсах партнерів акції (щоб на мою локацію могли долучитись інші Еко відповідальні громадяни). *
Чи плануєте ви бути координатором у 2022 році? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy