Wprowadzenie
Dziękuję za chęć wzięcia udziału w moim badaniu. Jest ono częścią analizy, którą rzuci światło na, między innymi, powody kontuzji podczas ćwiczeń - dotyczy powiązań pomiędzy różnymi aspektami postrzegania swojego ciała u mężczyzn ćwiczących. Całość badania składa się z wypełnienia kilku kwestionariuszy, czas potrzebny na ich ukończenie zwykle waha się pomiędzy 7 a 15 minutami. Badanie jest w pełni anonimowe, w dowolnej chwili można je przerwać. Kwestionariusze nie mają złych lub dobrych odpowiedzi. Proszę pamiętać, że zależy mi na jak najrzetelniejszych wynikach, dlatego proszę o możliwie szczere odpowiedzi.

W związku z pandemią wirusa COVID-19, wielu ludzi musiało zaprzestać aktualnie treningów. Jeżeli tak jest w Twoim wypadku, przypomnij sobie jak wyglądały Twoje treningi przed pandemią i postaraj się udzielać odpowiedzi tak, jakbyś mógł ćwiczyć normalnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany informacją zwrotną dotyczącą wyników (będzie mi potrzebna data i godzina rozpoczęcia wypełniania kwestionariusza), lub masz jakieś pytania, proszę o kontakt na adres e-mail: badanie.dysmorfia@gmail.com.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy