Zgłoszenie udziału w zajęciach międzypokoleniowych w ramach projektu socjalnego" Między pokoleniami"
W ramach projektu planuje się zorganizować warsztaty integracyjne oparte na zainteresowaniach uczestników w Trzcianie,Łąkcie Dolnej, Leszczynie, Kamionnej i Ujeździe. Planuje się, że każde spotkanie będzie miało inny charakter np. spotkanie dotyczące kulinariów, spotkanie z rękodzieła itd. W ramach projektu zapewniony będzie dowóz autobusem wg wyznaczonej trasy. Uczestnik musi uczestniczyć w minimum 3 spotkaniach. Nie ma limitu wieku.
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Adres *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Dodatkowe uwagi
Your answer
Informacje dodatkowe
Szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Trzcianie pokój nr 1 pod nr telefonu 146136002 oraz drogą email gops.trzciana@gmail.com

Pani/Pana dane osobowe są gromadzone i przetwarzane przez GOPS w Trzcianie na użytek procedury udziału w Projekcie socjalnym "Między pokoleniami" art.6 ust.1 lit. a, b i c rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy