Z1344 - ZOUK WEEKEND z MARIUSZEM LEWANDOWSKIM - Warsztaty w No Limits 29-30.07.2017

  ★★ TERMIN ★★ 29-30 lipca (sobota + niedziela), 11:00-14:00 ★★ INSTRUKTORZY ★★ Mariusz Lewandowski i Patrycja Wiśniewska ★★ POZIOM ★★ min. 3 miesiące tańczenia ★★ LOKALIZACJA ★★ Rynek (ul. Kazimierza Wielkiego 27) MAPKA: http://www.nolimits.art.pl/index.php/kontakt Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif ★★ PROMOCJE CENOWE ★★ -> Niższa cena do 20 czerwca:)

  DLA KOGO TE WARSZTATY?

  -> Dla każdego kto niedawno zaczął swoją przygodę z zoukiem (min 3 miesiące) oraz dla osób dłużej tańczących. Zajęcia mają charakter Open niezależnie od poziomu zaawansowania. -> Warsztaty dla tancerzy na kazdym poziomie zaawansowania. Skupimy się nad techniką ćwicząc na prostych figurach, co będzie wartościowe dla osób które tańczą od niedawna jak i dla bardziej zaawansowanych tancerzy. ->Polepszymy świadomości ciała i dopracujemy ruch. Mariusz rozłoży nam krok po kroku techniki przydatne potem do każdego tańca :) -> Zajęcia polecane również tancerzom bachaty gdyż wiele z technik prowadzenia np. wychyleń czy ruchów głową ma również zastosowanie w bachacie. -> Można zapisac się tylko na całość warsztatów (2 dni). Nie ma możliwości zapisania się tylko na jeden dzień zajęć. Jeśli chcesz dobrze tańczyć zouka, to nie ma półśrodków ;) -> Jeśli jeszcze nie miałeś poznać Mariusza i Patrycji jest dobra okazja aby zobaczyć jak świetną atmosferę wprowadzają na zajęciach i z jaką pasją uczą :) UWAGA: Ostatnie warsztaty z Mariuszem i Patrycją przeszły najśmielsze oczekiwania uczestników :) Wszyscy proszą o więcej, dlatego Mariusz obiecał że przygotuje na te warsztaty dużą dawkę zouka z najlepszej półki :)

  PROGRAM

  SOBOTA 29.07 [11:00-14:00] 1) Wstęp do head flick - wytłumaczenie ruchów head flick od podstaw 2) Lateral - wariacje na temat jednego z podstawowych kroków z zouku, technika podążania partnerki i sposób prowadzenia NIEDZIELA 30.07 [11:00-14:00] 1) Wstęp do figur aeroplane 2) Podstawowe wychylenia w zouku - utrzymanie prawidłowej postawy, bezpieczne prowadzenie partnerki

  INSTRUKTORZY: Mariusz Lewandowski

  Captionless Image

  Doświadczonym zoukeros Mariusza nie trzeba przedstawiać. Każdy kto był na jakimkolwiek większym evencie w Polsce wie że Mariusz to jedna z głównych twarzy zouka w Polsce Ale tym bardziej początkującym lub niezdecydowanym przybliżamy sylwetkę: Mariusz przebył długą drogę zanim odnalazł się w tańcu. Ten wszechstronny sportowiec zdążył zostać instruktorem kulturystyki (trener osobisty), gdzie zdobył bardzo dobre przygotowanie pedagogiczne i ratownikiem wodnym. Uprawiał też masę innych dyscyplin. Niesamowite umiejętności kierowcy rajdowego posiadł gdzieś między pracą w policji a pracą jako dostawca szczepionek (podobno wypił raz nawet kolejkę z Hołowczycem, oczywiście bezalkoholową między odcinkami specjalnymi). Dał się też poznać jako zawodowy cieśla i wreszcie jako świetny tancerz. Mariusz zaczął się szkolić bardzo intensywnie w salsie, bachacie i innych technikach zwiększających świadomość ciała i wyrabiających piękny ruch taneczno-sceniczny, takich jak body movement, czy jazz. Talent i ciężka praca zaowocowały szybkim wstąpieniem do głównej grupy choreograficznej w Salsa Libre: Salsa Show. Równocześnie jego ciepła osobowość i uczynność przysporzyły mu wielu przyjaciół także w gronie instruktorskim. Następnie przyszedł czas na zouka, który Mariusza totalnie pochłonął. Niemal od samego początku warszawskiej historii Zouka ten zdolny tancerz bardzo zaangażował się w ten taniec regularnie i indywidualnie trenując i wyjeżdżając na różne europejskie festiwale. Na pierwsze sukcesy nie trzeba było długo czekać. Razem z innymi tancerzami Salsa Libre, Mariusz zaczął trenować w grupie choreograficznej Zouk Libre. Grupa zaczęła dawać regularne pokazy, łącznie z pokazem na 7 edycji Festiwalu Salsy w listopadzie 2011, gdzie miała możliwość wystąpienia na głównej scenie festiwalu. Z czasem Mariusz stał się tak rozpoznawalną osobą w środowisku Zouka w Polsce, że zaczął jeździć po ojczyźnie dzieląc się wiedzą, ucząc i zarażając miłością do Zouka m. in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Katowice.

  Patrycja Wiśniewska

  Captionless Image

  Patrycja Wiśniewska jest młoda, pełna pasji i zaangażowania w taniec, który wypełnia każdą część jej ciała. Mimo ognistego temperamentu, który pokazała tańcząc salsę i bachatę, swoją liryczną stronę odkryła w krokach jazzowych. Jednakże teraz śmiało mówi, że to zouk skradł jej serce. Pierwsze spotkanie z zoukiem miała w 2012 roku na lekcji Mariusza Lewandowskiego i Zuzanny Sadowskiej. Jest początkującą instruktorką, która ucząc przekazuje swoją ideę zouk’a, jako sztuki emocji i zmysłowości. W tańcu liczy się z silną relacją z parterem, która przeobraża się w wir uniesień, pełen emocji i gry ciała. Zapytana o definicję zouk’a odpowiada z uśmiechem: Zouk to taniec dwóch dusz.

  Captionless Image

  VIDEO 1: MARIUSZ + PATRYCJA WIŚNIEWSKA NA SCENIE https://www.facebook.com/SalsaLibre/videos/1096784210331737/ VIDEO 2: MARIUSZ + ZUZA SADOWSKA NA SCENIE https://www.youtube.com/watch?v=q6LfxBTUb8k VIDEO 3: MARIUSZ + RENATA POPIS NA IMPREZIE https://www.youtube.com/watch?v=h04roWYHfKY&feature=youtu.be&list=PLceTG7s-kamlt6DI0Scx2p1G0VG3pFceZ

  CENNIK

  Captionless Image

  UWAGA: ZAPIS TYLKO NA 2 DNI! Płatność gotówką/kartą na recepcji w No Limits lub przelewem na konto [UWAGA: ZMIANA NUMERU KONTA] : 80 1140 2004 0000 3402 7687 0289 NO LIMITS SYNERGIA DAWID SIKORA Wyślemy Ci SMS przypominający, a 4 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :) Dane otrzymasz również w mailu potwierdzającym, który przyjdzie max. 24h po zapisie ;)

  ZAPISZ SIĘ

  -> Można zapisywać się solo lub w parach, na zajęciach przewidziane są częste zmiany w parach -> Można również zapisać się na recepcji w Szkole Tańca No Limits -> Informacje możliwe również TU: *** 726 585 726, *** info@nolimits.art.pl, *** wiadomość FB: www.facebook.com/nolimitsartpl Pamiętaj że do 20 czerwca jest taniej: przekaż znajomym żeby nie przegapili terminu :)
  This is a required question
  This is a required question
  Must be at least 12 characters.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  SKRÓCONY REGULAMIN ZAJĘĆ:

  1. Na zajęcia obowiązkowo należy przynosić obuwie zmienne 2. Przyjdź co najmniej 15 min przed rozpoczęciem zajęć 3. Pamiętaj o terminowym dokonaniu wpłaty - od tego zależy cena i ewentualne zniżki 4. Przygotuj się na miło spędzony weekend :) Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminweekend.pdf
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  PRZEŚLIJ FORMULARZ :)