Bitva Budyně 2019 - registrace
POZOR zahájení akce je již v pátek - příjezd je možný od středy POZOR

!!! První nácvik v pátek odpoledne/v podvečer pro mluvené role a velitele, všeobecný nácvik začíná v sobotu ráno v 08.00. Účast na nácviku je bezpodmínečně nutná pro účast v bitvě. Kdo se nezúčastní nácviku nebude do bitvy vpuštěn! !!!

Registrace pomocí tohoto formuláře a odevzdání podepsaného souhlasu účastníka jsou nutnou podmínkou účasti na Bitvě Budyni 2019. Svou registrací se účastník zavazuje, že bude respektovat podmínky účasti na akci a dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů (podmínky účasti jsou zveřejněné na stránkách bitva-budyne.cz, k nahlédnutí budou též na místě).

Osoby mladší 18 let potřebují k účasti souhlas zákonného zástupce (ústní na místě, či písemný k odevzdání). Osoby mladší 15 let, potřebují k účasti doprovod zákonného zástupce, či jiné pověřené osoby, nestanoví-li organizátoři ad hoc jinak.

!!! Porušení Podmínek účasti může vést a povede k vyloučení z akce. !!!

POZOR! Registrace bude ukončena 31.7.2019 Pro registraci po tomto datu kontaktujte organizátory na adrese registrace@rattenschwanz.cz. Upozorňujeme, že počet účastníků na akci je omezen a pozdější registrace může
být odmítnuta!

Formulář vyplňujte prosím pečlivě a pravdivě. Urychlíte tím registraci na místě. Položky označené * jsou povinné.

Pokud s Vámi přijedou děti, které nejdou do bitvy, nemusíte je zvlášť registrovat, ale v rámci akce za ně máte plnou odpovědnost.

Pokud jedete na akci po prvé, nebo si nejste jisti, že Vaše vybavení splňuje podmínky na konec 15. století, kontaktujte nás na mail registrace@rattenschwanz.cz

Před akcí si, prosím, vytiskněte formulář „prohlášení účastníka“, vyplňte jej a odevzdejte na akci organizátorům. Formulář je dostupný na adrese http://bitva-budyne.cz/pro-ucastniky/.

!!!Závažné nedostatky ve vybavení mohou vést a povedou k nevpuštění na akci či vyloučení z akce!!!

Email address *
Jméno *
Uveďte své občanské jméno
Your answer
Příjmení *
Uveďte své občanské jméno
Your answer
Věk *
Pokud je Vám méně než 18 let, potřebuje k účasti souhlas zákonného zástupce. Pokud je Vám méně než 15 let, potřebujete k účasti doprovod zákonného zástupce, či jiné pověřené osoby.
Přezdívka
Uveď Svou přezdívku
Your answer
Název spolku
Uveďte název kantonu, SHŠ, či jiného spolku
Your answer
Telefonní číslo *
Uveďte Své telefonní číslo
Your answer
Účast v bitvě *
Budu se účastnit bitvy?
Palné zbraně *
Budu mít se sebou palnou zbraň?
Ubytování *
Vyberte možnost ubytování. Pokud si přivezete stan zaškrtněte jiné a uveďte rozměr. Žádáme, aby rozměry stanu uváděla pouze osoba, která ho skutečně přiveze.
Strava *
Dny stravování ve společné kuchyni
Pokud se chcete stravovat sami mimo společnou kuchyni, tuto otázku nevyplňujte a přejděte prosím k další. Pokud se chcete stravovat ve společné kuchyni, dejte nám prosím vědět, kterým jídlem budete chtít začít.. Jde o zpřesnění počtu porcí kvůli nákupu a také proto aby vyšlo na každého.
Sobotní hostina *
Na hostinu jsou zváni všichni účastníci, tedy i ti kteří si jinak vaří sami, nebo chodí jíst ke stánku. Potřebujeme však znát počet porcí, které má kuchyně na sobotní večer přichystat. Zvolte prosím zda se chcete hostiny účastnit nebo ne a své rozhodnutí respektujte. Doporučujeme mít vlastní stůl a ubrus. Letos jsme do hostiny investovali ještě více než v minulých letech a účast skutečně doporučujeme!
Výpomoc s organizací
Vzhledem k tomu, že Bitva Budyně byla sněmem Švýcarské pěchoty schválena za oficiální akci, tak otázka je pro členy projektu Švýcarské pěchoty povinná. Dobrovolníci z řad hostů jsou také velmi vítaní. Pokud jste ochotní nám pomoci, vyberte jednu či více činností. Jakmile budeme mít přehled o počtech pomocníků oslovíme vás a domluvíme předem předmět činnosti.
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Pro zajištění chodu akce a získání Vašeho souhlasu s účastí je nezbytné získat a uchovávat Vaše osobní údaje (jméno, adresu, datum narození). K Vašim osobním údajům budou mít přístup pouze členové organizačního týmu a tyto udáje nebodou užity k jiným než organizačním účelům. V žádném případě nebudou poskytnuty 3. subjektům.
Souhlas s podmínkami účasti *
K účasti je nezbytné poskytnou souhlas s podmínkami akce. Podmínky jsou dostupné na webových stránkách Bitvy Budyně a budou k dispozici i na místě.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Rattenschwanz OS. Report Abuse - Terms of Service