Menas socialiniams pokyčiams! Leidinys [LT/ENG].
Kviečiame įvairių meno sričių kūrėjus prisidėti prie leidinio "Menas socialiniams pokyčiams" sudarymo. Šis leidinys skirtas Lietuvoje įgyvendintoms meno iniciatyvoms, įtraukiančioms įvairias žmonių grupes ir iškeliant šioms grupėms aktualius klausimus. Tikslas - pristatyti Lietuvoje besiformuojantį socialiai įtraukių menų lauką, sukurti praktikų žemėlapį, leidžiantį organizacijoms ir bendruomenėms lengviau surasti partnerius.

Pasidalinkite savo patirtimi, atsakydami į žemiau pateiktą anketą. Jūsų atsakymų pagrindu formuosime leidinį. Siekiame išleisti jį dviem kalbomis. Todėl esant galimybei, prašome atsiųsti savo veiklų aprašymą ne tik LIETUVIŲ, bet ir ANGLŲ kalba (pakartotinai užpildant tą pačią anketą angliškai): geriau nei jūs patys niekas neaprašys veiklų, o verčiant gali išnykti svarbūs niuansai.

Atsakymų laukiame iki balandžio 3 d.! Tai yra atviras kvietimas ir reta proga surinkti įtraukiančio meno kūrėjus kartu. Todėl būsime dėkingi už kvietimo platinimą.

Taip pat: Kovo 29 d., 14 val. susitikime praktiniame forume "Menai socialiniams pokyčiams" NDG. Daugiau informacijos ir registracija į Forumą: http://bit.ly/2DgYS2K

Inicijuoja: Britų taryba kartu su miesto žaidimų ir tyrimų laboratorija "Laimikis.LT". Forumo partneris - Nacionalinė dailės galerija.

Email address *
Vardas Pavardė / Organizacija: *
Telefono nr.:
Asmeninis arba organizacijos tinklapis:
Iniciatyvos / projekto / kūrinio pavadinimas ir vietovė (kaimynija / miestas), kur buvo įgyvendinta: *
Iniciatyva skirta / Kuria kartu (kaimynijos gyventojai, benamių grupė, globos namų vaikai, t.t.): *
Aprašymas (ko siekiama, per kokias veiklas, kaip buvo užmezgiamas kontaktas, koks tęstinumas, kokie iššūkiai, kokie rezultatai): *
Nuorodos į papildomą informaciją apie iniciatyvą / projektą / kūrinį: *
Partneriaujančios organizacijos: *
Pateikite 2-3 spaudos kokybės savo iniciatyvos iliustracijas / nuotraukas (žemiau yra galimybė nurodyti vaizdų autorystę):
Jei neturite Google paskyros ir dėl to negalite įkelti iliustracijų per šią formą, siųskite jas el. paštu aiste.kan@gmail.com su nuoroda "projekto iliustracijos". Laiške paminėkite ir iniciatyvos/projekto pavadinimą, nurodykite nuotraukų autorystę.
Nurodykite nuotraukų autorystę:
Papildomoms pastaboms:
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms