Psychologiczne sposoby radzenia sobie z pandemią coronavirusa
Drogi Uczestniku,

To badanie jest prowadzone w ramach współpracy między Uniwersytetem w Almerii (Hiszpania) i Instytutem Meaning-Centered Counselling (Kanada). Naszym celem jest zrozumienie stosowanych przez Ciebie psychologicznych sposobów radzenia sobie z aktualnym kryzysem, wywołanym przez coronavirus (COVID-19), niezależnie od tego, jaki jest stan Twojego zdrowia. Uczestnicząc w badaniu pomożesz Nam zrozumieć mechanizmy radzenia sobie w sytuacjach takich, jak obecna.

Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około 20 minut. Jest on przeznaczony dla osób w wieku od 18 lat. Możesz wziąć w nim udział z dowolnego miejsca na świecie. Twój udział jest dobrowolny; możesz przerwać wypełnianie kwestionariusza w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji. Wszystkie Twoje odpowiedzi są anonimowe. Prosimy, znajdź spokojny czas i miejsce, aby wypełnić ten kwestionariusz i bądź szczery najbardziej, jak to jest możliwe. JEŚLI UŻYWASZ TELEFONU, PROSIMY USTAW GO W POZYCJI POZIOMEJ, ABY MÓC ZOBACZYĆ WSZYSTKIE DOSTĘPNE OPCJE ODPOWIEDZI.

W uzupełnieniu tego badania, jeśli wyrazisz na to zgodę na jego końcu, poprosimy Cię za kilka tygodni o wypełnienie krótszego kwestionariusza. Wypełnienie drugiego kwestionariusza nie jest wymagane, aby wziąć udział w tym badaniu. Jednakże Twój udział byłby bardzo cenny z powodu możliwości udzielenia pomocy setkom i tysiącom ludzi.

Główni badacze: Nikolett Eisenbeck (nikolett.eisenbeck@ual.es), David F. Carreño (carrenodf@ual.es), Paul T. P. Wong and José Manuel García Montes, Grażyna Wąsowicz (gwasowicz@kozminski.edu.pl)

Jesteśmy Ci głęboko wdzięczni za udział!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy