Eesti esineja registreerimisleht
XXV Võru pärimustantsu festival toimub 18.-21. juulini 2019.

Armas esinemishuviline eesti tantsu-, folkloorirühm, kapell!

Kindlasti soovid osa saada toredast ja "ummamuudu" festivalist, mis sel aastal juubelihõnguline ning toimub juba 25. korda. Siin on võimalik end näidata, teisi vaadata, tantse õppida, folkaeroobikat teha, pillimuusika saatel tantsu lüüa nii tänaval, tantsutoas kui ka orienteerudes ning miks mitte mõnes õdusas kodukohvikuski. Seda kõike meie festival Sulle, hea osaleja, pakub.

Iga tantsija on oluline! Mida rohkem tantsurahvast juulikuisesse Võrru koguneb, seda uhkem ja tantsulisem festival tuleb. Tee festivalile kingitus - tule osale! Tantsime Eesti tantsupealinnas!

Nii nagu varasemail aastail, nii on ka seekord rongkäik, avakontsert, õpitoad, kontserdid, ühised peod ja -tantsimised ning muud toredad ettevõtmised.
Festivali lõpetame pühapäeval meeldejääva galakontserdiga, millele järgneb tore ühispidu.

Festivalil osalemiseks palun täita vorm hiljemalt 1. mail 2019. Samaks kuupäevaks tuleb aadressil registreerimine@vorufolkloor.ee saata rühma tutvustav tekst, 2-3 fotot rühmast, võimalusel rühma esinemisnäide videona või viide lingile, kus esinemise jäädvustus vaadatav on.

Festivaliga seotud tasud:
Festivali osalustasu on 5 eurot/in - tuleb tasuda olenemata öömaja ja söögisoovist.
Festival pakub ööbimisvõimalust koolimajas (n-ö tantsupeo majutus, st kaasa magamisasjad jm vajalik) 5 eurot in/öö. Toidupäeva maksumus 14 eurot (3 toidukorda) - võimalik valida ka ainult lõunasöök või lõuna- ja õhtusöök vm sobiv variant. Toitlustatakse Võru Kesklinna Kooli sööklas, Vabaduse 12.
Osalustasu ja teisi festivaliga seonduvaid tasusid on võimalik üle kanda MTÜ Võru Folkloorifestivali kontole (ak SEB EE051010220109588015) või tasuda sularahas festivali ajal festivali keskuses (Vabaduse 12). Soovi korral väljastame arve (arve saamiseks lisada kontaktid registreerimislehel olevale väljale).

Küsimused, ettepanekud, rõõmud ja mured saata e-posti aadressil registreerimine@vorufolkloor.ee või helistage eesti rühmade koordinaatori Epp Vana telefonil 5333 2598.

Rühma nimi *
Your answer
Rühma liik *
Required
Rühma tegevuskoht (küla, linn, vald, maakond) *
Your answer
Rühma juhendaja (ees- ja perenimi, kontakttelefon) *
Your answer
Rühma kontaktisik (ees- ja perenimi, telefon, e-posti aadress) *
Your answer
Festivalil osalemise aeg *
Required
Rühma saabumise kellaaeg (orienteeruv) *
Your answer
Rühma lahkumise kellaaeg (orienteeruv) *
Your answer
Transport (tellitud buss - kas buss jääb rühma käsutusse või toob ja pärast tuleb järele; autod) *
Your answer
Rühma suurus - kõik osalejad. Palun eraldi välja tuua tantsijate arv, saateansambli liikmete arv, rühmaga kaasasolevad saatjad, bussijuhid. *
Your answer
Saatemuusika *
Required
Teave ansambli/muusikute kohta: ansambli nimi (kui on), muusikute nimed, pilliline koosseis, mikrofonide vajadus, juhendaja andmed *
Your answer
Esitatav kava: kirjeldus või konkreetne repertruaar, kestus. Tähelepanemiseks: ava- ning galakontserdil saab esineda vaid elava muusika saatel. Teistel lavadel on lubatud mälupulgalt või CDlt tulev muusika. Võimalusel valmistada ette erinevate kestustega esinemisprogrammid: nt 1-2 tantsu; 10 minutit; 30 minutit. *
Your answer
Rühm osaleb ka: *
Required
Muusikud soovivad eraldi esineda mõnes kodukohvikus (laupäeval, 20. juulil ja/või pühapäeval 21. juulil) *
Rühm ja muusikud soovivad esineda kodukohvikus *
Majutus *
Ööbijate arv (kui erinevatel öödel erinev, siis palun kirjutada kuupäevaliselt mitu ööbijat, millal on)
Your answer
Toitlustus (Võru Kesklinna Kooli söökla, Vabaduse 12) *
Sööjate arv. Kui on muutuv, siis kirjutada söögikordade kaupa.
Your answer
Arveldamine (osalustasu, söök, majutus) *
Kui soovite saada arvet, siis lisage siia arve saaja andmed (organisatsiooni nimi, e-posti aadress, millele arve saata, täpsustavad selgitused)
Your answer
Täiendav info, mida peate oluliseks korraldajatega jagada.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.