Skuteczny system szkoleń w firmie - BADANIE
Dzień dobry,
nazywam się Piotr Golonka i jestem w Lean Action Plan odpowiedzialny za prowadzenie transformacji Lean, czyli umiejętne połączenie odpowiedniej kultury ciągłego doskonalenia wraz z twardymi narzędziami do usprawniania otaczającej nas biznesowej codzienności.

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś i bierzesz udział w tym krótki badaniu. Myślę, że zajmie Ci ono max. 5 minut. To tylko 16 pytań.

Oczywiście, jest to ankieta anonimowa, bez podawania danych prywatnych ani firmy.

Dlaczego to robię?

Ponieważ powodzenie transformacji w firmie zależy od nas wszystkich. Musimy zrozumieć jej cel oraz drogę, którą należy przebyć, aby go osiągnąć. A także, jakie narzędzia i wyposażenie będzie nam potrzebne podczas przemierzania tej drogi.

Można ułatwić to przejście poprzez jeden z kluczowych etapów transformacji - szkolenie pracowników, które jest: czasochłonne, kosztowne, problematyczne oraz bardzo często... zaniedbywane.

Chciałbym odnaleźć złoty środek oraz poznać najskuteczniejsze metody przekazywania wiedzy w organizacjach, aby współgrały z celami do osiągnięcia i przynosiły firmom realne korzyści, a także motywowały ludzi.

Istnieje raport z 2012 roku przygotowany przez Fundację Obserwatorium Zarządzania pt. "Nowe Technologie w uczeniu":
https://www.web.gov.pl/wiedza/prowadzenie-e-biznesu/622_3712.html

W związku z tym, że minęło sporo czasu od jego przeprowadzenia chciałbym go zaktualizować oraz podzielić się jego wynikami.

Liczę na min 200 odpowiedzi, które będę zbierał głównie za pośrednictwem LinkedIn do 31.08.2019 r.
(UWAGA! Termin zbierania odpowiedzi został przedłużony do momentu uzyskania 200 odpowiedzi. Na dzień 05.09 mamy już 185 odpowiedzi).

Raport z badań będzie publikowany na moim profilu, więc zapraszam do grupy kontaktów.
Już teraz dziękuję Ci za poświęcony czas i rzetelne wypełnioną ankietę.

P.S.
Jeszcze jedno, po uzupełnieniu ankiety dostaniesz ode mnie drobny upominek z naszej platformy szkoleń, oraz link do naszego poradnika "Jak umiejętnie korzystać z zalet e--learningu" :)
1. Proszę podaj charakter Twojej firmy *
2. Wielkość zatrudnienia *
3. Czy stosujecie w firmie szkolenia tradycyjne? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service