Reģistrācija  tūrisma maršruta “Galastacija-Koknese” mobilās lietotnes testēšanas darbnīcai

Viens no biedrības aktuālajiem darbiem ir mobilās lietotnes "Galastacija KOKNESE" izstrāde. Lietotnes pilotversija sniedz iespēju doties interaktīvā pastaigās maršrutā, kur ar paplašinātās realitātes funkciju lietotājs var iegūt informāciju par apskates objektiem Koknesē. Lietotnē esam apkopojuši attēlus un informāciju par esošajiem un zudušajiem Kokneses vēsturiskajiem objektiem. Oktobra pirmajā svētdienā organizējam tūrisma maršruta “Galastacija-Koknese” mobilās lietotnes testēšanas darbnīcu!

KUR: satikšanās laukumā pie Kokneses dzelzceļa stacijas

KAD: 1.oktobrī, plkst. 11:00

KAS NOTIKS: 

- Tev būs iespēja vienam no pirmajiem iziet visu lietotnes “Galastacija-Koknese” tūrisma maršrutu ar 20 apskates objektiem Koknesē kopā ar lietotnes izstrādājiem virtuālo tehnoloģiju uzņēmumu “Jinns” un biedrības “Pērses krasts” biedriem.

- Iepazīsim izveidoto stāstu un interaktīvās vēsturisko foto galerijas par katru no 20 apskates objektiem Koknesē. Gaidīsim ieteikumus un viedokļus par jaunās lietotnes pilotversiju.

- Noslēgumā baudīsim nelielas uzkodas, kafiju, tēju un sarunas Kokneses pilsdrupu priekšpilī.

Pasākuma ilgums: 4-5 h. Maršruta garums ap 8 km. Aicināti piedalīties visi interesenti bez vecuma ierobežojuma. Pasākums bez dalības maksas. Projektu  "Daugavas Sama stāsts", Nr.#102 finansiāli atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds Vidzemes vēsturiskās zemes kultūras programmas ietvaros.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētā organizācija vai uzņēmums (ja ir)
E-pasts *
Telefona numurs *
Pasākuma organizatori fotografēs un filmēs pasākuma norisi, lai pēc tam dalītos un saglabātu foto un video materiālus biedrības arhīvā, publicēšanai mājaslapā vai biedrības profilos sociālajos tīklos, lai tālāk popularizētu biedrības darbību un pasākumus. *
Vai piekrītat, ka pasākuma organizatori drīkst publicēt vai izmantot fotogrāfijas un video uzņēmuma interesēs, kurās esat redzami jūs? *
Ziņa organizatoriem vai komentāri:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy