| BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE | formularz zgłoszeniowy dla szkół ponadpodstawowych
Nauczycielu,

jeśli zapoznałeś się z Regulaminem i chcesz zgłosić szkołę do projektu, prosimy o dokładne i rzetelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego ✍.

Podanie wszystkich danych jest niezbędne do pełnego procesu rekrutacji. Dzięki tym informacjom, będziemy mogli przygotować i dostarczyć na adres szkoły przesyłkę z materiałami 💌 potrzebnymi do przeprowadzenia akcji.

Ponadto na wskazany w formularzu adres mailowy koordynatora zostanie przesłany konspekt zajęć dotyczący Powstania Warszawskiego (może okazać się pomocny w organizacji pisania kartek do Powstańców), a także informacje o terminie i miejscu seminarium, w którym weźmiesz udział 📅.

W formularzu prosimy również o podanie orientacyjnej liczby uczniów zaangażowanych w akcję Kartka dla Powstańca. Dzięki podaniu tej informacji w paczce dla szkoły znajdzie się odpowiednia liczba pocztówek, tak aby każdy zainteresowany otrzymał kartkę.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza otrzymasz elektroniczne potwierdzenie, że Twoje zgłoszenie zostało zaakceptowane, miejsce na seminarium zarezerwowane, a materiały wysłane 📦 .
WAŻNE! Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie projektem i wiele zgłoszeń przesłanie potwierdzenia może zająć nam do dwóch dni roboczych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, bądź problemów technicznych prosimy o kontakt z koordynatorem:
Katarzyna Kaźmierczak ☎: +48 531 236 309 ✉: katarzyna@bohateron.pl

Dziękujemy za zaangażowanie!

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sensoria. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms