FORMULARZ REJESTRACYJNY:  8-tygodniowy kurs Medytacji Uważności - MBLC (Mindfulness Based Living Course) Edycja 23
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i Nazwisko *
Numer Telefonu *
Cena kursu 1200 zł. Gwarancją rezerwacji miejsca na kurs jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto PROSTA DROGA Piotr Jan Panasiuk 75 2490 0005 0000 4000 7640 1129 tytułem: "MBLC 23". Reszta płatności  przed rozpoczęciem kursu. *
Pozostałą część płatności (zgodnie z datą rejestracji) należy wpłacić przed rozpoczęciem się pierwszych zajęć. Zaliczka jest w pełni zwrotna przy rezygnacji do dwóch tygodni przed rozpoczęciem kursu.  W przypadku potrzeby rozłożenia płatności na raty proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.
Required
Dane do Faktury
Dla kogo? W przypadku sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - proszę podać nazwę firmy i NIP. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej wpisują swoje imię i nazwisko.
Oświadczenie przed przystąpieniem do kursu *
Pamiętaj, że niniejszy kurs Mindfulness ma charakter szkoleniowy i nie jest przeznaczony do stosowania jako terapia pacjentów z problemami psychicznymi. Jeśli jesteś po lub w trakcie terapii psychiatrycznej, psychoterapeutycznej lub korzystasz z pomocy psychologa w radzeniu sobie z bieżącymi problemami natury psychologicznej, rekomendujemy przed przystąpieniem do naszego kursu uzyskać zgodę specjalisty, który Cię prowadzi. Jeśli w ostatnim czasie przechodziłeś/przechodziłaś bądź przechodzisz przez traumatyczną sytuację życiową, taką jak: separacja ze stałym partnerem, śmierć bliskiej osoby czy utrata pracy, ten moment może nie być najlepszy na rozpoczynanie naszego kursu. Twój dobrostan oraz wsparcie ze strony otoczenia: przyjaciół, rodziny, specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, mają tu ogromne znaczenie. Wszystkie osoby, które z powyższych przyczyn wycofają się z kursu, będą miały możliwość podjęcia nauki na nowo w późniejszym terminie. Jeśli przyjmujesz obecnie leki psychiatryczne, nie zalecamy ich zmiany bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Decyzja o wykonywaniu wszelkich ćwiczeń fizycznych należy do Ciebie, kieruj się więc własną oceną, czy są one dla Ciebie korzystne, czy też nie. Jeśli dotyczą Cię którekolwiek z wyżej wymienionych okoliczności, skontaktuj się ze mną przed rozpoczęciem kursu, aby porozmawiać o Twojej sytuacji oraz o wsparciu, które masz i, jakiego rodzaju wsparcia będziesz potrzebować w trakcie kursu.
Required
Zgoda na otrzymywanie informacji drogą mailową *
Administratorem danych jest PROSTA DROGA Piotr Jan Panasiuk. Dane osobowe zbierane w formularzu – nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018.1000 z dnia 2018.05.24); co oznacza, że żadne podmioty, ani osoby trzecie nie otrzymają ich – są one zbierane wyłącznie w celach związanych z organizacją kursów mindfulness organizowanych przez PROSTA DROGA Piotr Jan Panasiuk. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, bez ich podania nie jest możliwa realizacja zapisu na ww. kursy. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania lub usunięcia. Mail z prośbą o zmianę lub usunięcie danych, proszę wysłać mailowo na adres: kontakt(at)prostadroga.pl
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy