Erasmus Crucial Impacts on Career Choices (Czech Republic)
Úvod
Tento dotazník je součástí výzkumu, jehož cílem je porozumět faktorům ovlivňujících kariérové rozhodování mládeže. Výzkum je veden výzkumníky z University of Derby z Velké Británie. Výsledkem projektu bude řada výstupů včetně zveřejněné výzkumné zprávy a materiálů pro učitele a poradce v oblasti kariérového poradenství. Výsledky tohoto dotazníku přispějí ke všem výstupům projektu, které budou veřejně dostupné. Vyplnění dotazníku by vám mělo trvat asi 20 minut. Výzkum je součástí projektu financovaného Evropskou unií.

Pro koho je dotazník určen?
Tento průzkum je určen mladým lidem ve věku od 13 do 16 let.
Je určen také rodičům mladých lidí ve věku od 13 do 16 let.

Pojmy, které používáme
Když mluvíme o kariérním rozhodování a kariérních volbách, máme na mysli rozhodnutí týkající se volby školy nebo povolání, které mladí lidé již učinili nebo se aktuálně rozhodují. Může se jednat o okamžitá rozhodnutí nebo o delší proces uvažování o budoucnosti, např. nad cestami, kterými budou muset mladí lidé projít (střední škola, vysoká škola) a které povedou ke konečnému kariérnímu cíli (povolání).

Ochrana vašich dat
Se všemi poskytnutými údaji bude nakládáno v souladu s právními předpisy. Data budou uchovávána bezpečně a budou sdílena pouze mezi partnery projektu. V závěrečné zprávě nebudeme jmenovat žádného jednotlivce, budeme se vztahovat pouze na věk, pohlaví a zemi, ve které se respondentům výzkumu dostává vzdělání.

Vaše účast
Pokud budete chtít z výzkumu odstoupit, můžete tak učinit kdykoli. Svá data můžete také stáhnout, a to do jednoho týdne po odeslání vyplněného dotazníku. Učinit tak můžete emailem na: lenka.nemcova@ekskurzy.cz s uvedením svého jména a datem dokončení dotazníku.

Dotazy
Se svými dotazy se obracejte na Lenku Němcovou z organizace EKS na emailové adrese: lenka.nemcova@ekskurzy.cz.

Informovaný souhlas
Stisknutím tlačítka Pokračovat souhlasíte s výše uvedenými pravidly.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy