Wyjazd świętojański 20-23.06
➡️TERMIN: 20-23.06 (DŁUGI WEEKEND: czwartek + piątek + sobota + niedziela). Wyjazd w czwartek 20 czerwca w godzinach porannych.
➡️ INSTRUKTORZY: Kasia Stręg-Kukuła, Przem Kukuła, Krystian Kłos
➡️ POZIOM: OPEN (dla osób tańczących i nietańczących)
➡️ LOKALIZACJA: Karpacz (Miłków), Ośrodek Wypoczynkowy "ANNA" http://www.anna-osrodek.pl/
➡️WYDARZENIE NA FB: http://bit.ly/2Iom2dx
INSTRUKTORZY
Kasia i Przem
Kasia jest pasjonatką życia i ludzi - każdego dnia nieodmiennie jedno i drugie wprawia ją zachwyt. Jej pasją jest praca z umysłem poprzez ciało.

Przemek jest na co dzień fotografem i filmowcem, pasjonatem reportażu i codziennych historii. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii i optymizmu. Każdą wolną chwilę jest w stanie przesiedzieć z przyjaciółmi nad stołem z planszówkami.

Od 2016 roku Kasia i Przemek uczą kizomby. Interesują się kulturą słowiańską. Mają za sobą wiele wyjazdów integracyjnych, których program starannie przygotowują.

Krystian
Czas na taneczny, długi weekend!
Czy byłeś na wyjeździe świętojańskim w ubiegłym roku?
Jeśli tak - nie musimy Cię zachęcać.
Jeśli nie - masz szansę sprawdzić go w tym roku na własnej skórze.

Tym razem edycja specjalna - wyjazd CZTERODNIOWY:
- CZWARTEK!
- PIĄTEK!
- SOBOTA!
- NIEDZIELA!

Noc Świętojańska będzie naszym tematem wyjściowym, wokół którego tkać będziemy niezapomniane wydarzenia. Co nas czeka? Tańce w kole, śpiewy, a nawet gra na bębnach przy ognisku. Męskie tańce z kijami i dziewczęce z wiankami przywołają lato w całej pełni.

W trakcie wyjazdu będziemy mieli mnóstwo czasu, aby skupić się na wielu ciekawych zagadnieniach. Wszystko oczywiście będzie działo się wokół tańca, ale nie tylko. Oprócz warsztatów tanecznych, paneli dyskusyjnych, animacji i imprez, będzie czas na aktywność sportową, gry i zabawy, rozwój osobisty, przyjemny relaks. Będziemy intensywnie korzystać ze świeżego powietrza i dobrej pogody, którą dla Was zamówiliśmy :)

Program przedstawimy wkrótce!

IMPREZY PRZEBIERANE
Noc świętojańska
Dzicz i swawola - poczuj w sobie dzikie zwierzę
Magiczna noc
OŚRODEK I POKOJE
Jedziemy do Miłkowa! Jest to miejscowość u stóp Karkonoszy, rzut kamieniem od Karpacza. Będziemy mieszkać w Ośrodku Wypoczynkowym "Anna" http://www.anna-osrodek.pl/.

1. Do wyboru mamy pokoje 2 (BRAK), 3, 4-osobowe oraz jeden 5-osobowy z łazienkami (UWAGA! Niektóre pokoje mają łazienkę do własnej dyspozycji, ale bez bezpośredniego wejścia z pokoju, pokoje będą przydzielane wg kolejności opłacenia). Pokoje 2-osobowe są droższe: dopłacasz 25zł/osobę za cały pobyt.
2. Wskaż przy zapisie z kim chcesz być w pokoju. Informację tę będzie można również przekazać później (maksymalnie tydzień przed wyjazdem jedynie drogą mailową na adres: wyjazdy@nolimits.art.pl). Przy wyborze pokoju 2-osobowego należy zrobić to przy zapisie. W przypadku braku tej informacji, pokój nie zostanie przydzielony.

Zobacz, jak bawiliśmy się na poprzednich wyjazdach!
KOSZT WYJAZDU
W CENIE:
->> 3 noclegi (czw/pt + pt/sb + sb/ndz)
->> miejsce parkingowe,
->> zajęcia OPEN
->> 3 imprezy przebierane
->> gry i zabawy integracyjne
->> 3 posiłki dziennie

CENA NIE UWZGLĘDNIA:
->> dojazd - jedziemy autami, ok. 2 tygodni przed wyjazdem na Facebooku opublikowany zostanie post z numerami telefonów kierowców (informacja o publikacji przekazana zostanie mailowo)

CENNIK
ZAPISY I WPŁATY
1. Każda osoba, która chce wziąć udział w wyjeździe jest zobowiązana do wypełnienia formularza zapisów (tylko wtedy trafia na listę uczestników). Nie przyjmujemy wpłat bez wypełnienia formularza.
2. Miejsce dla Ciebie będzie zarezerwowane dopiero po dokonaniu wpłaty.
3. Nie przyjmujemy zwrotów. Przemyśl przed zakupem czy na pewno możesz i chcesz jechać. W razie rezygnacji można za darmo przepisać swoje miejsce na inną tańczącą osobę tej samej płci.
4. Wpłaty można dokonać TYLKO przelewem na konto:
No Limits
45 1140 2004 0000 3702 7743 7737
(z dopiskiem "Wyjazd swietojanski 20-23.06 + nazwiska uczestników").
KONTAKT
W przypadku jakichkolwiek problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:
- FB: https://www.facebook.com/nolimitsartpl/
- tel. 786 187 159
- e-mail: wyjazdy@nolimits.art.pl
Jedziesz z nami? :) *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service