Little Blues Sister V
Registrace na víkendový workshop Little Blues Sister, vol. V, který se bude kontat 24. - 26. 4. 2020 v Praze. Detailní informace k akci zde: http://lbs.bluesinprague.cz/.

Registration for the Little Blues Sister, vol. V workshop weekend, which will be held on the 24th - 26th of April 2020 in Prague. Detailed information here: http://lbs.bluesinprague.cz .
Email address *
Jméno / Name: *
Your answer
Role / Dance role: *
Hlasíš se na / Registration for: *
Hlásíš se solo či v páru / Registration solo or in a couple: *
Partner při párové registraci / Partner for couple registration:
Your answer
Dosavadní bluesové taneční zkušenosti / Blues Dance Experience: *
Uveďte prosím, kolika a jakých bluesových kurzů a festivalů jste se doposud zúčastnily (případně jiné tance, které tančíte). Poslouží k rozdělení do skupin pro kurzy. / Please write about the blues courses, events, and festivals you've attended (or other dances you have experience with). We will use this information to divide you into two groups for classes.
Your answer
Ubytování / Hosting:
Prosím, dejte nám vědět, zda můžete nabídnout hosting, případně zda sháníte. Bohužel však nemůžeme slíbit, že se nám podaří najít hosting pro každého. / Please, let us know if you can offer hosting or if you are interested in being hosted. We cannot promise you that we will find hosting for everyone, though.
Chceš nám něco vzkázat? / Would you like to say something to us?
Například pokud chcete nabídnout něco do programu, nabídnout se jako DJ, či vám něco chybí. / For example, if you would like to offer your skills for the programme or DJing, or you're missing something.
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy