Спільний проект з НПУ ім. М.П. Драгоманова
2017/18 н.р. Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві розпочинає спільний проект із Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова з підготовки бакалаврів за спеціальністю "Релігієзнавство" (спеціалізація "Релігійні науки"), – від НПУ та за спеціальністю "Релігійні науки" (спеціалізація "Релігієзнавство"), – від ІРН.
Долучившись до спільної програми, ви отримуєте можливість вивчити католицьку теологію в ІРН і отримати диплом державного зразка в НПУ.
Кожен із навчальних закладів-партнерів забезпечуватиме половину навчального процесу. Для отримання диплому потрібно виконати чотирирічну програму. Навчальні дисципліни, за забезпечення яких відповідальний НПУ, викладатимуться на базі НПУ, дисципліни з католицької теології – на базі ІРН.
Обсяг спільної освітньої програм 240 навчальних кредити.
Для вступу на спільну програму потрібно виконати умови як ІРН, так і умови НПУ. Детальніше: http://tomainstytut.org/news/spilnij-proekt-z-npu-im-m-p-dragomanova
Прізвище Ім'я По-батькові *
Your answer
Наявність ЗНО цього року або наявність диплому про вищу освіту (не менше молодшого спеціаліста) державного зразка або церковного навчального закладу *
Контактний e-mail *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms