Konkurs fotograficzny "KOTYLION DLA NIEPODLEGŁEJ"
Pokaż innym w jaki sposób celebrujesz 100 lat niepodległości naszego kraju! Wyślij zdjęcie i weź udział w konkursie organizowanym przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Podlaskiego.

W związku z licznymi prośbami o wydłużenie terminu nadsyłania prac jakie do nas spłynęły postanawiamy przedłużyć o 7 dni czas na przesłanie zgłoszeń konkursowych. Czekamy do 23 listopada br. godz. 00:00.

Regulamin konkursu: https://goo.gl/sYFcBg

W przypadku osób niepełnoletnich zgłoszenia dokonują ich rodzice (opiekunowie prawni). Osoby, które ukończyły 13 rok życia mogą dokonać zgłoszenia samodzielnie za zgodą rodziców.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

W razie pytań, prosimy o kontakt. Koordynator konkursu:
Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego
- Przemysław Wnorowski
tel.: 690 423 675
e-mail: kotylion.dla.niepodleglej@gmail.com
www.facebook.com/MSWPBIA/

Email address *
Imię (imiona) i nazwisko zgłaszającego *
Imię (imiona) i nazwisko autora - w przypadku nieletnich.
Numer kontaktowy *
Adres zamieszkania *
Szkoła/uczelnia
Kategoria konkursowa *
Required
Plik konkursowy *
Required
Akceptuję Regulaminem Konkursu *
Oświadczam, iż osoby znajdujące się na zdjęciach wyraziły zgodę na wykorzystanie wizerunku w celach promocji na potrzeby przeprowadzenia Konkursu. W przypadku braku zgody, ponoszę pełną odpowiedzialność za ewentualne roszczenia dotyczące wykorzystania wizerunku niezgodnie z prawem. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w konkursie fotograficznym "KOTYLION DLA NIEPODLEGŁEJ", ogłoszonym 16 października 2018r. i prowadzonym przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Podlaskiego. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service