Līdzdalība 2.0.
Ja Tevi interesē kā uzlabot (vai veidot jaunas) līdzdalības aktivitātes, kā nodrošināt efektīvu vadīšanu un izmantošanu un jēgpilnu līdzdalības aktivitāšu organizēšanu, tad piesakies uz mācībām "Līdzdalība 2.0." aizpildot anketu.

Mācību mērķis ir sniegt teorētiskas un praktiskas zināšanas līdzdalības pieejā, veidos un metodēs un dot iespēju praktiski apgūt līdzdalības metožu plānošanas, vadīšanas un izvērtēšanas prasmes ikvienam interesentam, kas to vēlāk vēlētos izmantot, strādājot ar jauniešiem skolā, jauniešu centrā vai kādā citā jauniešu organizācijā, apvienībā vai pasākumā.

Pirmajā mācību daļā katrā no plānošanas reģioniem notiks vienas dienas garumā, lai nodrošinātu iespēju plašākam dalībnieku skaitam iesaistīties. Mācības notiks 17. septembrī Ventspilī, 19. septembrī Rēzeknē, 24. septembrī Jelgavas novadā, 27. septembrī Cēsīs un 30. septembrī Rīgā.

Pēc vienas dienas mācībām dalībniekiem būs iespēja īstenot apgūtās līdzdalības aktivitātes vietējā vidē, strādājot ar jauniešiem.

Mācībām ir paredzēta arī otrā daļa – novembra beigās dalībnieki tiksies uz mācību noslēguma daļu Rīgā, lai izvērtētu īstenojot aktivitāti gūto pieredzi, rastu atziņas, secinājumus un ieteikumus līdzdalības sekmēšanai ilgtermiņā un sistemātiskā pieejā. Mācībām iespējams pieteikties, aizpildot tiešsaistes anketu.

Vairāk informācijas par mācībām un Eiropas Jaunatnes dialogu iespējams saņemt, sazinoties ar Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departaments projekta koordinatori Annu Īviņu rakstot uz e-pastu: anna.ivina@izm.gov.lv.

Vārds, uzvārds *
Your answer
Vai pārstāvat kādu iestādi / organizāciju vai piemēram klasi, pulciņu, jauniešu apvienība) *
Required
Kurā pašvaldībā darbojaties? *
Your answer
Es vēlētos piedalīties apmācībās:
Kāda ir jūsu līdzšinējā iesaiste Strukturētā dialoga vai citu līdzdalības aktivitāšu īstenošanā? (Apstiprināšanai nav nepieciešama līdzšinēja pieredze aktivitāšu īstenošanai.) *
Your answer
Kāda ir jūsu motivācija un gatavība izmantot apgūtās zināšanas un novadīt kādu līdzdalības aktivitāti jauniešu grupai?
Your answer
Vai esat gatavi piedalīties otrajā mācību dienā Rīgā (novembra beigās)? *
Your answer
Jūsu telefona nr. *
Your answer
Jūsu e-pasts *
Your answer
Īpašas vajadzības attiecībā uz ēdienu (veģetārs uzturs, alerģijas u.c.) ?
Your answer
Paldies par pieteikumu! Dalībnieku skaits ir ierobežots. Apstiprinātajiem dalībniekiem tiks nosūtīts e-pasts nedēļu pirms pasākuma.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy