(B daļa ) Aptauja īpašniekiem par suņa barības vada dilatāciju (A+B) Lūdzu skatīt jauno anketu LVB mājas lapā
Labdien! Šīs Latvijas Veterinārārstu biedrības veiktās aptaujas mērķis ir iespējami īsākā laika posmā apzināt tos dzīvnieku īpašniekus, kuru suņiem, iespējams, ir barības vada paplašināšanās jeb dilatācija (megaesophagus) vai arī šī slimība ir jau diagnosticēta. Tā ir ļoti bīstama kaite, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi. Tāpēc vēlamies savlaicīgi veikt pasākumus, lai izmeklētu potenciāli slimos suņus un glābtu viņu dzīvību, kā arī apzinātu slimos suņus.
***
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par šo slimību, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību suņa dzīvības glābšanai.
***
Jau iepriekš pateicamies par jūsu atsaucību un rūpēm par savu suni.
Visi anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai šeit norādītajiem nolūkiem, tiks saglabāti saskaņā ar likumu un netiks izpausti trešajām personām.
***
Anketu var aizpildīt te zemāk (vēlamais risinājums), vai to izdrukājot un nosūtot pēc tam ieskanētā veidā uz elektronisko pastu LVBsuni@gmail.com
Ja rodas grūtības anketas aizpildīšanā/izdrukāšanā, lūdzu rakstiet pieprasījumu uz e-pastu LVBsuni@gmail.com . Nosūtīsim Jums anketu PDF pielikuma veidā.

P.S.Vairāk par megaesophagus, ZI BIOR pētījumu u.c informāciju lasiet LVB un ZI BIOR mājas lapā

1. Jūsu (dzīvnieka īpašnieka vai turētāja) vārds, uzvārds *
Your answer
2. Telefona numurs *
Your answer
3. e-pasts *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service