Registrace PyLadies - Olomouc (začátek kurzu leden 2020)
Registrační formulář pro zájemkyně a zájemce o začátečnický kurz PyLadies (www.pyladies.cz) v Olomouci.
Případné dotazy a zpětnou vazbu k registračnímu formuláři a k organizaci PyLadies v Olomouci prosím směřujte na adresu filip.valder@gmail.com nebo telefonicky na číslo 608 123 966.
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Máš k dispozici notebook? *
Jaké máš zkušenosti z oblasti IT? *
Jak používáš počítač ke své práci, pro jaké účely? Jaké máš případně povědomí o základech fungování počítače a základech komunikace počítačů po internetu... Jaké programovací jazyky ovládáš? Znáš programovací jazyk Python a jak dobře? Jaké kurzy programování jsi již absolvoval(a)? Co jiného tě v této souvislosti napadá?
Your answer
Proč se chceš kurzu PyLadies zúčastnit? *
Popiš, jaká je tvoje motivace, jaké jsou očekávání a cíl, kterého chceš účastí v kurzu dosáhnout. Např. rekvalifikace nebo změna pozice v rámci IT firmy na pozici technickou či spjatou s vedením softwarových projektů. Případně uveď konkrétní oblast, o kterou máš zájem: práce s grafikou, zpracování dat (např. finančních), vývoj informačních systémů a webových aplikací, programování her, vývoj specializovaných nástrojů pro práci s mapovými podklady atd. atd.
Your answer
Máš zájem o přípravný kurz? *
Jednalo by se o 2 až 3 lekce měsíc před začátkem kurzu. Náplní přípravného kurzu by bylo připomenutí a vysvětlení základních principů v IT pro snazší start v následném kurzu začátečnických PyLadies. Pokud uvedeš "Jiné", prosím upřesni, jaké základy z oblasti IT potřebuješ doplnit.
Doplňující / nepovinné organizační otázky
Které dny v týdnu ti nejlépe vyhovují?
PyLadies se konají vždy 1x týdně, ale vyber raději více možností podle toho, které další dny ti vyhovují. Snáze tak najdeme překryv vyhovující většině účastnic, účastníků, kouček, koučů a dalších...
Jaký čas začátku lekce ti nejvíce vyhovuje?
Doporučené časy: 17:00, 17:30, 18:00, 18:30
Time
:
Jaká délka pro jednotlivou lekci se ti zdá vyhovující?
Jedna lekce trvá typicky 120 minut, což ale může být pro někoho překážkou pro účast v kurzu.
Další sdělení
Např. informace o tobě, o tvém povolání, jak ses o PyLadies dozvěděl(a), jaké sociální sítě používáš pro komunikaci, abychom tě případně jejich prostřednictvím mohli snadno oslovit.
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Vyplněním a zasláním tohoto registračního formuláře potvrzuješ souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely organizace začátečnického kurzu komunitou PyLadies. Tyto osobní údaje nebudou zprostředkovány žádným třetím stranám. Máš právo poskytnuté údaje kdykoliv změnit nebo souhlas odvolat skrz kontakt info@pyladies.cz. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy