DOSTĘPNOŚĆ LEKÓW W POLSKICH PLACÓWKACH SZPITALNYCH I JEJ WPŁYW NA JAKOŚĆ OPIEKI ZDROWOTNEJ
Szanowni Państwo,
celem zamieszczonej poniżej ankiety jest zebranie informacji na temat problemów placówek opieki zdrowotnej związanych z ograniczoną dostępnością leków w Polsce. Grupa Nettle, mając świadomość wagi tego zagadnienia oraz zagrożeń jakie pojawiają się wskutek m.in. odwróconego łańcucha dystrybucji, zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o jej wypełnienie. Chcemy w ten sposób przyczynić się do zbadania tego zjawiska i pokazać w jakim stopniu ograniczona dostępność leków wpływa na jakość opieki nad pacjentem oraz codzienną organizację pracy i budżet szpitali.
Ankieta jest anonimowa, a na jej wypełnienie wystarczy poświęcić ok. 10 minut. Wyniki zbierane są w okresie od 5-18 czerwca 2019r.
Każdy, kto wypełni poniższą ankietę, otrzyma dostęp do pełnego raportu zawierającego informację na temat wpływu braku leków na opiekę szpitalną w Polsce. Raport będzie również dostępny na naszej stronie internetowej www.nettle.pl, dla odbiorców newslettera.

Gwarantujemy pełną anonimowość. Wszelkie zebrane na podstawie ankiety dane, będą przetwarzane wyłącznie w celach statystycznych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), "RODO".

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ochroną danych osobowych, prosimy o Państwa kontakt pod adresem: iod@nettle.pl

Państwa wkład w powstanie raportu jest nieoceniony. Dziękujemy z góry za przychylne potraktowanie naszej prośby i za czas poświęcony na wypełnienie ankiety.

Poziom zabezpieczenia zdrowotnego jednostki: *
Required
Ilość łóżek w jednostce: *
Required
Informacja o wypełniającym ankietę: *
Required
Ilość osób pracujących w aptece/dziale farmacji szpitalnej: *
Required
Stanowisko osoby wypełniającej ankietę: *
Required
Next
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service