Анкета учасника польсько-українського обміну "Польсько-українське традиційне весілля"
Традиційне Польсько-Українське Весілля (молодіжний обмін у Польщі)

Міжнародний молодіжний обмін "Польсько-українське весілля - міжнародна інтеграція" відбудеться 16-23 серпня 2018 року в Навчально-тренувальному центрі добровільної праці у Василькуві (Польща) в рамках Польсько-української ради молоді. В обміні приймуть участь 20 учасників з України та Польщі у віці від 15 до 18 років та 2 лідери з кожної країни.

ПРАКТИЧНІ СТОРОНИ: Проїзд, проживання та харчування забезпечуються організаторами для учасників. Вартість проїзду компенсується після проведення обміну. Страхування на час поїздки - обов'язок учасника.

Основною темою обміну буде підготовка до постановки традиційного польсько-українського весілля, де раніше зібрані та підготовлені відомості про церемонію, одяг, кухню та музику будуть використовуватись. Крім того, молоді люди візьмуть участь у мистецьких майстернях, пов'язаних з активним та творчим проведенням вільного часу. Молодь візьме участь у інтеграційних іграх, міжнародному караоке, багатті, дискотеці та спортивних заходах. Наприкінці, учасники підготують «колекцію весільних церемоній та народних пісень» українською та польською мовами з зображеннями, зробленими під час обміну, виставку фотографій та фільм. Також відбудеться інтеграція з місцевими гостями, де будуть представлені постановки польсько-українського весілля.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ: 15-18 років, середній рівень спілкування англійською мовою, наявність закордонного біометричного паспорту, для неповнолітніх - довіренність від батьків/опікунів на участь у заході.

Аплікація: відповідайте на анкету (вона за цим посиланням) до 00:00, 1 липня 2018 року. Кандидатам із Вінниці та вінницького регіону (включаючи ВПО у Вінниці) буде надаватись перевага.
Зв'язок: pangeya.ultima.mobility@gmail.com, 063 3824407 (Ігор).

Email address *
Традиційне польсько-українське весілля
Прізвище, ім'я, по-батькові *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Чи маєте закордонний паспорт? *
Ім'я та прізвище в закордонному паспорті
Your answer
Номер закордонного паспорту
Your answer
Чи були ви за кордоном?
Якщо "так", вкажіть країну та мету візиту.
Your answer
Місце навчання *
Вкажіть повну назву навчального закладу, клас/курс навчання, спеціальність (якщо така є). Якщо заклад знаходиться не в м.Вінниця, вкажіть також населений пункт.
Your answer
Номер телефону *
У форматі +380 931234567
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Посилання на Facebook сторінку
Your answer
Контакті дані когось з батьків чи опікунів *
Вкажіть ПІБ, номер телефону, електронну адресу
Your answer
Звідки ви дізнались про обмін? *
Чому ви хочете взяти участь у проекті? Та чому саме ви маєте стати учасником даного обміну? *
3-7 речень
Your answer
Що ви очікуєте від проекту? *
Your answer
Що ви знаєте про традиційне весілля в Україні? *
Your answer
Як саме ви застосуєте отримані зання та досвід після обміну? *
Your answer
Ваші хобі, зацікавлення *
Your answer
Рівень знання англійської мови *
Чи є у вас особливі потреби (алергії, особливості здоров'я чи харчування)?
Your answer
Даю свою згоду на обробку персональних даних, зазначених у анкеті: *
*Центр розвитку Пангея Ультіма зазначає свою готовність до захисту приватності аплікантів. Вся особиста інформація від аплікантів збиратиметься лише для обробки заявок на даний проект/подію, для комунікації із заявниками щодо логістики та організації відшкодувань. При необхідності вся чутлива інформація від аплікантів буде анонімізована на основі запитів від них. ЦР Пангея Ультіма обіцяє не розповсюджувати особисту інформацію заявників із іншими сторонами окрім як із особами прямо задіяними у процес організації даного проекту/події. Всі апліканти розуміють, що при наданні доступу до особистої інформації з цілю подання заявок на участь, вони автоматично надають організаторам згоду на обробку та зберігання власних персональних даних.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms