Záväzná prihláška - LingvaFest 2018
Toto je záväzná prihláška na rezervovanie výstavnej plochy na jazykovom festivale LingvaFest´2018, ktorý sa uskutoční v dňoch 28. - 29. septembra 2018 na Ekonomickej univerzite v Bratislave (viac info na www.lingvafest.sk). Po vyplnení prihášky Vám bude zaslaná faktúra na zaplatenie poplatku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že výstavná plocha bude pre Vás zarezervovaná až po zaplatení faktúry. Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa na nás obrátiť na e-maili: zuzana.splhova@lingvafest.sk.

Ďakujeme za vyplnenenie a tešíme sa na Vás!

Tím LingvaFest

Názov spoločnosti alebo organizácie *
Your answer
Adresa *
Your answer
Štatutárny zástupca firmy *
Your answer
Kontaktná osoba *
Your answer
Telefón *
Your answer
Email *
Your answer
Banka *
Your answer
IBAN *
Your answer
BIC (swift kód)
Your answer
IČO *
Your answer
IČ DPH
Your answer
Som *
Required
Veľkosť výstavnej plochy
V cene výstavnej plochy je stôl, stoličky, elektrika, wifi a uverejnenie loga na webovej stránke LingvaFestu ako aj na letákoch (v programe) festivalu. Pre občianske združenia a neziskové organizácie platí zľava 50% z výstavnej plochy!
Mám záujem o vlastný program (prezentáciu komerčného produktu, ukážkovú hodinu) v prednáškovej miestnosti alebo jazykovej učebni
V cene je zahrnuté zaradenie do programu a uvedenie loga na webovej stránke LingvaFestu. (Ako hodina sa rozumie vyučovacia hodina s dĺžkou trvania 45 minút (aby bol následne čas na príchod nových účastníkov, prípravu nasledujúceho programu a pod. - všetky programy budú začínať celou hodinou: 10:00, 11:00 atď.)
Vlastný platený program mám záujem realizovať v tento deň:
Vystavenie letákov a materiálov
V prípade, že sa LingvaFestu nemôžete zúčastniť, máte možnosť zaslať nám letáky alebo materiály o vašej spoločnosti, ktoré vystavíme na viditeľnom a dostupnom mieste v zóne pre vystavovateľov.
Poznámka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service