THINK TANK TRANSBALTIC KLAIPĖDA 2019
Tarptautinę patirtį pristatantis renginių ciklas, kuris apima atvirą forumą ir viešas paskaitas, diskusijas, kūrybines dirbtuves.
Renginių ciklu viešoji įstaiga “Idėjos miestui”, bendradarbiaudama su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija, įgyvendina projektą “Menininko vaidmuo kuriant viešąsias miesto erdves. Visuomenės dalyvavimas kaip meninė patirtis”.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Registracija į kūrybines dirbtuves "Fotogrametrinė Smiltynės studija" birželio 19 d. Preliminari trukmė 17-20 val. Susitikimo vieta: Naujoji Uosto g.3, "TEMA" studija
APIE DIRBTUVES:
Menininkai Dalia Mikonytė ir Adomas Žudys tęsia 2018 m. pradėtą „Klaipėdos studiją“ – interaktyvų komplimentą unikaliai uostamiesčio architektūrai bei tęstinio projekto „Miesto studijos“ dalį. Kūrybinės fotogrametrijos dirbtuvių metu tyrinėjama Smiltynė ir jo architektūriniai, skulptūriniai ir gamtos objektai, o užfiksuoti vaizdai papildys video kūrinį, atspindintį naują, dinamišką miestą virtualioje 3D erdvėje. Šis kūrinys bus pristatomas birželio 28-30 dienomis KKKC Parodų rūmuose bei Klaipėdos viešajame transporte.

DIRBTUVIŲ DALYVIAI IR PROCESAS:
Dirbtuvių dalyviai pasiners į ekskursiją po Smiltynę – tranzitinę teritoriją tarp miesto centro ir jūros. Kūrybinėse dirbtuvėse laukiami visi. Dalyviai turi atsinešti savo fotoaparatus – tinka bet koks modelis ar kokybiškai fotografuojantis telefonas. Dirbtuvių metu bus išbandoma nišinė fotografijos technika – fotogrametrija, dažniausiai naudojama sudarant planus ir žemėlapius. Fotogrametrija – tai statiško objekto skenavimas, sukuriant nuotraukų rinkinį, ir, naudojant kompiuterinę technologiją, iš jų padarant 3D objektą. Remiantis šiais fotografinių vaizdų matavimais nustatoma ir tiriama įvairių žemės paviršiaus objektų forma, dydis, padėtis.

APIE MENININKUS:
Dalia Mikonytė - menininkė ir tyrėja. Menininkių grupės Cooltūristės, LTMKS (Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos) ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos narė. Adomas Žudys daugiausiai dirba su 3D grafika ir dizainu, video, bei gatvės meno projektais ir trafaretais. Kartu kuria fotografijos, video, 3D grafikos ir teksto medijose. Darbuose jungiasi klasikinės meno išraiškos formos ir nauji technikos bei mokslo atradimai. Tyrinėjamos skirtingos suvokimo ir atpažinimo variacijos. Domina santykis tarp materialumo, technologijų ir tapatybės. Subjektais tampa intymi ir vieša erdvė bei laikas, asmeninės ir grupinės patirtys, tapatybė ir jos reprezentacija, ženklai, tikrovė, aktuali ir virtuali realybė. Interesai ir
inspiracijos balansuoja tarp istorijos, šiuolaikinio meno ir ateities scenarijų, tarp teorijos, praktikos ir sentimentų.
Kūrybinių dirbtuvių dalyvio pavardė *
Kūrybinių dirbtuvių dalyvio vardas *
El. paštas *
Veiklos sritis *
Kokie klausimai organizatoriams?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy