Baznīcu nakts 2024 un Atvērto baznīcu dienas draudzes pieteikuma anketa
Šogad Baznīcu nakts un Atvērto baznīcu diena iecerēta SESTDIEN, 1. jūnijā.
Baznīcu nakts notiks no 18.00 - 24.00, savukārt Atvērto baznīcu dienas norisei lūdzam atvērt dievnamus jau no pulksten 10.00. Aicinām arī zvanīt baznīcu zvanus atbilstoši senajai stundu lūgšanu tradīcijai - 12.00, 18.00 un 22.00, kas atbilst pusdienas, vakara un nakts lūgšanas laikam.

Informējam, ka ir iecerēts starpkonfesionāls svētbrīdis un koncerts 1. jūnijā plkst. 18.00-19.00, kas (pie iespējas!) tiks translēts arī Baznīcu nakts Facebook kontā. Aicinām ieplānot šī notikuma retranslāciju arī Jūsu baznīcā.

Apkopotā informācija tiks izmantota notikuma Baznīcu nakts mājaslapā www.baznicunakts.lv un informatīviem ziņojumiem sociālajos tīklos.

Anketu lūdzam aizpildīt un iesniegt līdz 1. MAIJAM!

Kad aptaujas lauki aizpildīti, klikšķiniet - "Submit"/ "Iesniegt" un jūsu pieteikums tiks nosūtīts. Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu baznicu.nakts@gmail.com 


Pateicībā
Baznīcu nakts rīkotāju komanda
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Informācija par baznīcu
Šī informācija būs publiski pieejama Baznīcu nakts apmeklētājiem. Informācija tiks publicēta mājaslapā www.baznicunakts.lv
1. Lūdzu norādīt oficiālo Jūsu dievnama nosaukumu
2. Norādiet baznīcas un draudzes konfesiju
3. Norādiet vēsturisko zemi, kurā draudzes baznīca atrodas
4. Baznīcas adrese (norādīt šādā kārtībā: iela, numurs, novads, pilsēta vai apdzīvota vieta)
5.  Draudzes mācītājs vai priesteris (vārds, uzvārds)
6. Tālrunis (kancelejā, mācītāja vai priestera)
7.  Draudzes kancelejas e-pasta adrese
8. Lūdzu atzīmējiet, kāda varētu būt Jūsu draudzes dalība šī gada pasākumos "Atvērto baznīcu diena" un "Baznīcu nakts". (Aicinām dievnamu turēt atvērtu jau no 10.00. Baznīcu nakts norises laiks ir līdz 24.00.) *
Required
Informācija par draudzes pārstāvjiem
Šī informācija nebūs publiski pieejama, tā tiks izmantota komunikācijā par Baznīcu nakts norisi starp draudzi un Baznīcu nakts darba grupu. 
1. Draudzes pārstāvis - koordinators - ar kuru var sazināties jautājumu gadījumā (vārds, uzvārds)
2. Draudzes pārstāvja - koordinatora - tālruņa numurs
3. Draudzes pārstāvja (koordinatora) e-pasta adrese (pārbaudiet 2x)
Sadarbība un komunikācija
Norādiet informāciju par savu draudzi, kā arī norādiet, kuras sociālo tīklu platformu/-as izmanto Jūsu draudze. Lai varam veidot publikācijas par Baznīcu nakts dalībniekiem.
1. Lūdzu, norādiet savas draudzes Facebook kontu, ja tāds ir. (Piemēram, www.facebook.com/baznicunakts.)
2. Lūdzu norādiet savas draudzes Instagram kontu, ja tāds ir. (Piemēram, www.instagram.com/baznicunakts/.)

3. Ja iespējams un vēlaties, varat sniegt jau īsu aprakstu par plānoto pasākumu gaitu Jūsu baznīcā. Iespēju robežās izmantosim šo informāciju mediju attiecībām - reklamējot, kas gaidāms dažādos dievnamos.

4. Ierosinājums - baznīcas/draudzes sociālajos tīklos veiciet ierakstu ar atskatu par spilgtākajiem aizvadītā gada "Baznīcu nakts" mirkļiem, pieminot @BaznicuNakts kontu (Instagram, Facebook). Publicējot šādu saturu, Jūs atgādināsiet sekotājiem par gaidāmo pasākumu un ar šo saturu varēsim dalīties arī BN organizatori.

Clear selection
6. Fotogrāfijas. Esam izveidojuši foto bāzi, taču, JA VĒLATIES, varat atsvaidzināt izlasi, iesūtot 2 JAUNAS fotogrāfijas. **
Ja Jums tās ir pieejamas, lūdzam atsūtīt uz baznicu.nakts@gmail.com 2 labas, kvalitatīvas baznīcas fotogrāfijas, kas ir fotografētas pavasara un vasaras periodā. Pievienojite bildes no baznīcas interjera. Obligāti e-pasta tekstā norādiet baznīcas nosaukumu un fotogrāfiju autoru. Bildes varētu tikt izmantotas gan Baznīcu nakts publicitātes materiāliem mājaslapā, gan satura ievietošanā sociālajos tīklos arī citā laikā. Jo labāks vizuālais materiāls, jo vieglāk veidot publikācijas. **
Clear selection
Jautājumi vai ieteikumi mums?
Pateicamies par Jūsu kalpošanu ikdienā Jūsu draudzē un Baznīcu nakts, un Atvērto baznīcu dienas misijā! Būsim kopā lūgšanās un aicināsim cilvēkus sastapties ar Kristus klātbūtni mūsu dievnamos.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy