Ehe Eesti - Eesti ettevõttele eesti nimi
Emakeele Selts koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Eesti Keelenõukoguga kuulutab 15. märtsil välja ettevõttenime võistluse “Ehe Eesti – Eesti ettevõttele eesti nimi 2019“. Ettevõtmine saab teoks juba neljandat korda.

Nimevõistluse auhind antakse välja viies kategoorias: 1) tootmisettevõte; 2) teenindusettevõte (sh kaubandus, toitlustus, majutus); 3) vabaühendus; 4) haridus- ja kultuuriasutus (huvikoolid, raamatukogud, rahvamajad jms); 5) aasta uustulnuk (registreeritud võistluse tähtajale eelneva aasta jooksul).
Kandideerida saab iga tegutsev ning Eestis registreeritud ettevõte.
Kandidaate võivad esitada kõik ettevõtjad ja füüsilised isikud.
Kandidaatide esitamise tähtaeg on 15. september 2019.

Emakeele Seltsi juhatuse esimees Helle Metslang: "Neljandat hea eesti ettevõttenime võistlust raamistavad traditsiooniliselt emakeelepäev ja ettevõtjate päev, aga lisaks ka eesti keele aasta kevad ja sügis. Innustagu see meid märkama tabavaid nimesid enda ümber, alustavaid ettevõtjaid aga sõeluma paljudest variantidest välja sisukad ja kujundlikud nimed. Senised võistlused on näidanud, milliseid toredaid nimesid kannavad meie tootmis- ja teenindusettevõtted, vabaühendused ja uustulnukad. Nüüd lisandub veel üks kategooria: haridus- ja kultuuriasutused. Märgakem ka huvitavate nimedega lasteaedu, rahvamaju, huvikoole."
Esitatav ettevõttenimi *
Registrikood *
Veebiaadress *
Ettevõte esitatakse kategoorias *
Ettevõtte täpsem tegevusala *
Põhjendus *
Esitaja nimi *
Esitaja e-posti aadress *
Esitaja telefoninumber *
Kust saite infot ettevõttenime võistluse kohta? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy