Kes need jäljed siia jättis, kes neid jälgi mööda käis.
Projekti „Kes need jäljed siia jättis, kes neid jälgi mööda käis?“ (lühend JÄLJED) elluviimise tulemusel väärtustavad Pärnu linna erinevad linnaosad oma ajalugu ja nendes tegutsenud/tegutsevaid inimesi, kes on oma tegevusega olulise jälje jätnud kohalikust kuni rahvusvahelise tasandini.
Projekti tegevuste elluviimise tulemusel moodustub linnaosade ajaloolistest objektidest, sündmustest ja väärtustamist väärivatest inimestest andmebaas koos lühikirjeldustega, mille baasil on valminud linnaosade geomatkarajad, kus nii rajad kui ka nende ääres paiknevad hooned on tähistatud nii füüsilise sümboolikaga kui ka QRcode’ga, et matkajal oleks võimalik hankida lisateavet konkreetse objekti või selles elanud inimese/perekonna kohta. Erinevad organisatsioonid töötavad ühiselt välja metoodika, mis tagab vajadusel teabe uuendamise ja sümboolika korrastamise. Projekti elluviimisel teevad koostööd erinevad kodanikeühendused, haridusasutused ja erasektor.

Lisaküsimuste korral saad ühendust võtta projektijuhi Piia karro-Sleg emaili teel piia@raekylavanakool.ee.

Palun tee oma ettepanek, kes ja miks ning mis ja miks vajaks tähistamist ja erinevate Pärnu linnaosade virtuaalsetele matkaradadele paigutamist? *
Your answer
Millise sümboliga ja miks just sellega märgistaksid Sa oma linnaosas matkaradu? *
Your answer
kommentaarid:
Your answer
siia pane oma nimi
Your answer
email
Your answer
telefon
Your answer
Kas tead, mis on (nuti)telefoni rakendus “Avasta Pärnut”? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms