Reģistrācija "Elektronikas šķiratlonam" novados
SIA "Eco Baltia vide" sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu un veikalu tīklu "top!" šķirošanas kampaņā Vislatvijas "Elektronikas šķiratlons" aicina iedzīvotājus pieteikties elektronikas savākšanai no mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Akcijas ietvaros ikviens dalībnieks tiek automātiski reģistrēts izlozei par ikdienā noderīgām balvām, tostarp veikalu "top!" dāvanu kartēm.

Reģistrācijas anketā aicinām norādīt precīzu informāciju, tostarp arī novadu. Katrā novadā elektronikas savākšana notiek konkrētos datumos, kuri norādīti reģistrācijas anketā pie novada izvēles.

Atgādinām, ka, atbilstoši valstī Covid-19 dēļ izsludinātajai ārkārtējai situācijai, elektronikas savākšana notiek bezkontakta veidā. Lai pieteiktu izvešanu adresē, minimālajam kopējam nodoto lietu svaram jābūt vismaz 30 kg. Papildu kopā ar elektroniku var nodot arī uzkrātās baterijas un akumulatorus.  

* Visa reģistrācijas laikā iegūtā informācija var tikt izmantota tikai un vienīgi saziņai par akcijas norisi.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Lūdzu, norādiet novadu! *
Elektronikas savākšanas adrese (iela, novads, pasta indekss) *
Nododamās elektronikas veids un aptuvenais apjoms - min.50kg (piem., dators, printeris, ledusskapis, televizors, u.c., kā arī vienību skaits un pēc nepieciešamības - papildu nododamais bateriju, akumulatoru apjoms) *
Kontaktpersonas vārds *
Telefona nr. *
E-pasta adrese *
Īpašās norādes, ja tādas ir (piem., vārtu kods, iebraukšana teritorijā, darba laiks u.c.)
Citi komentāri
Piekŗiu *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy