Formularz Wolontariusza
Cześć, bardzo nam miło, że chcesz dołączyć do naszej ekipy i wspierać nas przy tworzeniu Falkonu. Bez osób takich jak Ty nie bylibyśmy w stanie go zrealizować.
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Miasto *
Your answer
Wiek *
Your answer
PESEL *
Your answer
Telefon *
Your answer
Email *
Your answer
Link do Facebooka *
Your answer
Na ilu konwentach lub festiwalach brałeś/aś poprzednio udział jako wolontariusz? *
Your answer
Czy byłeś/aś wolontariuszem na Falkonie? *
Preferencje sekcji *
Required
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B? *
Czy posiadasz samochód? *
Model samochodu (jeżeli nie posiadasz, wpisz "nie dotyczy") *
Your answer
Rodzaj koszulki *
Rozmiar *
O sobie *
Your answer
Doświadczenie *
Your answer
Uwagi
Your answer
Zapoznałem się i akceptuje regulamin Falkonu 2019 *
Required
W dniu imprezy będę mieć ukończone 16 lat. *
Required
Przyjmuje do wiadomości, że po zaakceptowaniu mojej kandydatury będę zobowiązany/a do zapłaty zwrotnej kaucji wolontariusza w wysokości 70 zł. (Przed festiwalem każdy z wolontariuszy jest zobowiązany do zapłaty zwrotnej kaucji w wysokości 70 zł, która jest zwracana po wypełnionym dyżurze). *
Required
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na podstawie pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 na potrzeby organizacji konwentu Falkon 2019 w Lublinie. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych w ramach realizacji otwartego naboru zgłoszeń w ramach Falkonu 2019 jest Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki 'Cytadela Syriusza' z siedzibą w Lublinie przy ul. Lwowskiej 12, 20-128 Lublin. Dane osobowe przetwarzane będą w związku z organizacją Falkonu 2019 oraz w celach statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak odmowa ich podania skutkować będzie brakiem możliwości złożenia zgłoszenia w niniejszym naborze.
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy