Din 9 iunie 2026, vino marțea de la 19.00, la sesiunile Tango Explora și înveți cu cei mai buni instructori din țară.
Gilbert Iscu a predat în țară și-n Europa chiar si la Oxford University; mă poți vedea dansând pe scenă la Opera Națională; învăț continuu de peste 20 de ani, inclusiv în Buenos Aires am luat lecții cu cei mai faimoși maeștri de tango din lume - Pablo Veron, Gustavo Naveira, Chicho Frumboli, Giselle Anne, Fernanda Ghi etc.)
Tango eXplora este un program intensiv de două luni (8 sesiuni × 75 min) care te duce direct la esență: comunicare, mișcare, echilibru, muzicalitate.
Detalii curs:
• Lunar: 4 lecții x 75 de minute (1 sesiune/săptămână )
• Format exclusiv pentru învățare rapidă (maxim 10 -12 persoane)
• N-ai nevoie de partener (vii singur(ă) sau însoțit(ă))
• Vino direct de la birou (fără echipament special)
• Studio modern și amplasat central în zona Foișorul de Foc
• Instructor(i) empatic(i) și experimentați cu peste 20 de ani de tango - practică, dans, spectacole, teaching.
Participare:
- prima lecție costă promoțional 60 RON/pers in loc de 100 RON sau 100 RON/cuplu. (in loc de 200 RON/cuplu)
- prima lecție este GRATUITĂ DACĂ la sfârșitul acesteia te abonezi cu 300 Ron la o lună de curs.
- abonament lunar 300 Ron/persoană (include 4 sesiuni) - (6 ore de dans) sau 500 Ron/cuplu
Rezervați-vă locul prin formularul de mai jos si apoi vă așteptam direct la studioul din Bd. Pache Protopopescu 43B! :)
Info la 0721284428 Gilbert sau 0741131319 - Amalia