HEV infomess - registreerimine
Kutsume osalema neljapäeval, 14. märtsil 2019 kl 11-15 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses toimuval infomessil HEVI, kus kus Teil on võimalus tutvustada oma kooli erialasid/õppimisvõimalusi HEV õppijatele.

Teist aastat toimuv HEVI mess on oluline juba seetõttu, et see on ainuke üritus, kus haridusliku erivajadusega õppija saab infot erinevate just talle mõeldud kutseõppes õppimisvõimaluste kohta kogu Eestis. Messil toimuvad erinevad töö- ja hobitoad nii õppijatele, lähedastele kui ka spetsialistidele. Samuti on meelelahutuslik osa, et külastajal jätkuks tegevust pikemaks ajaks.

Eelmisel aastal toimus mess esimest korda ning oma erialasid tutvustas 13 kutsekooli üle Eesti. Lisaks olid kohal ka Rajaleidja ja Töötukassa ning infomessil käis keskmiselt 250 külastajat.

Oma laua või boksiga on oodatud osalema kõiki, kes soovivad HEV õppijatele tutvustada oma erialasid või pakkuda erinevaid karjääri- ja tugiteenuseid, mis toetavad nende edasi õppimist või on selles suureks abiks.

Palume infomessile registreerida hiljemalt 31. jaanuaril.

Toimumise kuupäev: neljapäev, 14. märts kl 11-15
Asukoht: Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus (Astangu 27, Tallinn).
Korraldaja: Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus

Küsimuste ja erinevate ettepanekute/mõtete korral palun võtke ühendust Kai Rannastuga telefonil 687 7264 või e-posti teel kai.rannastu@astangu.ee.

Nimi *
Your answer
Kontaktisik *
Your answer
Kontaktisiku e-post *
Your answer
Kontaktisiku telefon *
Your answer
Laudade-toolide soov *
Your answer
Muu korraldajale oluline info
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service